Nba de Boston Celtics - New York Knicks maçı var kim kazanır zor bir maç gibi duruyor..

Carmelo Rondo kapışması geçer jason terry steve novak gibi dışarıdan gelecek adamların da birşey yapması belli edecek kazananı sanırsam tahminim boston yarım adım önde diyorum ..

• Boston Celtics
    100% (2)50% (2)67% (4)Oy Ver
  • New York Knicks
    0% (0)50% (2)33% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Boston Celtics 86 - 89 New York Knicks..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Boston'un allah belasını vermesin, bu sene çok mallar ya ama bu maçı alacaklar. "Rondo"

0|1
    0|0
    • bu takım çok tecrübeli kevin garnett a iyi bir yanına adam lazım her maçı zorlamıyorlar play off için görüntüsü var.

• Ya kadro kaliteli ama çook yaşlı be kardeş takım ya

Kızlar Ne Diyor 3

• Boston Celtics.

0|0
    0|0
  • Boston kazanir yaa

0|0
    0|0
  • Boston Celtics

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• bu seneki durumlarına bakarsak new york önde ama böyle maçları boston çok sever birde kim ev sahibi o da önemli olabilir

0|0
    0|0
  • bostan çeltik kazanır

0|1
    0|0
  • Bu maç kafa kafaya süper bir maç olucak. Bu sene NBA çok zor bütün takımlar güçlü çok transfer oldu New yorkun adamları çalışırsa kolay alırlar. Eğer Kevin Garnett gününde olursa Boston götürür herşey Rondo değil diyorum ben.

Bu arada Miami Heat benim favorim şampiyonluk yolunda :) Lebron, Wade ve Bosh adamlarımsınız ;)

0|0
    0|0
    • rondo daha ne yapsın :)

• yanına değil garnett in yanına adam lazım forvet te sıkıntı var gece ki uzatmaya giden boston maçını izlediysen anlarsın garnett 24 sayı 10 ribaunt la oynadı 6 faul bi aldı 10 sayı farkla yenildiler..

• Yanına kastım onun tipinde bir oyuncu değil iyi oku :)

Oynatacağı bir oyuncuyu kast ediyorum ;)

• new york kazandı

0|0
    0|0
  • Boston Celtics kazanır gibi geliyor

0|0
    0|0
  • Harbi yenecek dedim ama yine beni hayal kırıklığın uğrattı BOSTAN

0|0
    0|0
  • boston çok formsuz kazanması gerek ama ben new york diyeceğim

0|0
    0|0