Kasların ortaya çıkabilmesi için bayanlarda yağ oranı yüzde kaç olmalı?

arkadasşar şu an benım %16 riskli bir sınırdayım aslında bir bayana gore kasların gozle gorulur duzeyde damarlarım bellı oluyor nerdeyse 4 ay once &14 du ve yanaklarım o kadar çöktüki doktorum en yaz %20 dedıgınde bıraz arttımaya karar verdım benım sıkıntım bana gelen yaglar yan karın ve göbeğimin üzerini kaplıyor öyle abartılı birşey yok halen baklavalarım bellı ama eskısıne oranlar bıraz uzerı kapandı gıbı sızce tekrar %14 mu olmalı sporla ılgılenen arkadaslar cevaplarsa sevınırım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Tekrar %14 olman gerekiyor fazlası dediğin bölgelerde yaglanmana sebep olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ilk oncd kaslarin var mi az mi eger az ise buyut biraz kaliteli beslwnmeyle yavas yavas biraz ag oranin yukselir ama cok degil temiz bir sekilde diyete girersin eger kaslarini buyuttunmu sonra yagdan kilo vermen gerek duzgun kontrollu beslenerek boylece kas kaybin minumuma duser

0|0
    0|0
    • kaslarım var epeyce gözle görülür düzeyde şu an karnımdaki kaslar ozellıkle kalcam bacak kaslarım gozle gorulur olcude yanı ama yanı eskısıne oranla o asırı belırgın kaslar gıttıde sankı boyle hafıfden onceden derı vardı sadece uzerınde karnımın derı ve kas sımdı dokundugumda yumusak bı tabaka daha oluyor sanırım yag oranından kaynaklanıyor bunu bı spor hocasına sordum bayanlarda mımımum %10 a kadar dusurebılırız oda senın ıcın rısklı dedı şu an %16 normalde bı bayanın alt sınırı %20 benım alt sınırında altında

• Eski formuna kavusacagini dusunuyorum cunku daha oncede vucudunu belli fitlige ulasmis vucudunu taniyorsun, basarilar bol sans

• tesekkur ederım

• Sağlık herseyden önemli vücudun yagada ihtiyacı var. yanı o oranlara dusurmelisin ama doktoruna Daniş tekrar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...