Fitness kas yapıyor ama zayıflatmıyor diyenler ne kadar haklı?

Arkadaşlar spora başlamaya karar verdim. Ancak günlük rutinimden dolayı her spora vakit bulamıyorum. Bir spor salonumda iş çıkış saatime uygun olarak fitness a başlamayı düşünüyorum. Sağlıklı bir şekilde kilo vericem acelem yok. Ancak aklıma takılan bi şeyler var. Mesela fitness ın zayıflatmadığını ama çok fazla kas yaptığını bu yüzden yararlı olmadığını söyleyenler var. Bu konuda bilgisi olanlar benimle paylaşırsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• komik. cok komik. cahilce bir söylem. kas yapmak o kadar kolay olsaydı. neyse..

0|0
    0|0
    • Bildiklerini anlatta cahil olmadığını göster o zaman. Verdiğin cevap benim sorumun cevabı değil bi kere :D

• yani fitness yapsam zayıflayabilirim ama kaslı bi yapıya ulaşmam di mi

Erkekler Ne Diyor 4

• sürekli cardiyo yap kilo ver.

0|0
    0|0
  • bir erkeğin bile antreman+beslenme+dinlenmeye çok dikkat etmesi halinde bile naturel olarak kısa zamanda kas yapması kolay değil ve sen bir kız olarak fazlasıyla salgıladıgın östrojen hormonu yüzünden korktugun ölçüde zaten kas yapamzsın.fitnes seni sıkılaştırır ve antreman sırasında harcadıgın kaloride senin zayıflamana yardımcı olur..düzenli idmanla birlikte yediklerine dikkat etmen yeterli istediğin vucut hatlarına ulaşman için..

0|0
    0|0
  • Fittness kas yapar, kas yağları yakar, zayıflarsın. Olayın en basitinden mantığı bu.

0|0
    0|0
    • Sonuç olarak kaslı bi vücut yapısı mı olur peki ?

• Aşırı kası göstermeyebilir. Onu belli bir seviyede tutmak gerek çok aşırı kaslı olmamak için. Gidilen zamanı, çalışılan süreyi iyi ayarlamak gerekir. Zaten Aşırı kaslı olmak kolay birşey değil. Ama şöyle bir durum va, ne kadar çok kas varsa o kadar hızlı yağ kaybeder vücut. Tabi sporla.

• anladım çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için

• ben diyom nolçek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• valla sen kılo vermeye bende kılo almak ıcın baslıycam vucut gelıstırmek ıcın fıtness 'a :) hadı hayırlısı

0|0
    0|0
    • kilo almak istiyorsan hazır karbonhidat tozları var onlardan kullan.istediğin kiloyu yakalaman uzun sürmez..hem içimde kolay..

• Faydasi oluyomu gercekten

Yükleniyor...