Bir saat ilgili diğer saat yokmuşum gibi davranıyor.nasıl davranmalıyım?

Hoşlandığım adamın benden hoşlanıp hoşlanmadığına bir türlü emin olamıyorum. beraber çalışıyoruz.sohbet ederken çok eğleniyoruz.ona benim için çok değerli olduğunu defalarca söyledim ama tabi arkadaşça.o anlamış olabilir.eğer başbaşaysak ve acele işi yoksa sohbet etmek için çırpınıyor.ben konuşmayı kessem de başka bir şey söyleyip sohbeti uzatıyor.elimdeki bir şeye bakacaksa enseme çok yaklaşıyor veya aynı anda bir şeye yönelirsek kendini çekmiyor arkamdan sarılacak gibi yaklaşıyor.bilerek yaptığını düşünüyorum.bana karşı bir şey hissetmese yanlış anlayacağımdan korkup bu kadar yakınlaşmaktan çekinmez miydi?yaşı benden biraz büyük ve kadın erkek ilişkilerinde çok şey yaşamış.aşka dair konuşsak da bana özelini içine yalan katarak anlattığının farkındayım.bazen benimle sohbet etmek için uğraşırken bazen gelip laf atıyor şakalaşıyor ben sözümü bitirmeden başka şeyle ilgilenmeye başlıyor.o zaman bozuluyorum ve surat asıyorum. gerginliği uzatıp ona sevimsiz görünmek istemiyorum ama bir ilgi bir ilgisizlik beni çileden çıkartıyor.ben her daim güler yüzlüyümdür. o da güleryüzüme alıştı.surat astığımda çok belli oluyor ve ona itici gelmekten korkuyorum.nasıl davranmalıyım?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• çok büyütme gözünde sonuçta o bir erkek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...