En yakın arkadaşımdan hoşlanıyorum

ben en yakın arkadaşım f den hoşlanıyorum sanırım oda benden yani öyle düşünüyorum annesiyle tanıştım ertesi gün benimle kaynanasıyla tanıştı diye herkesin yanında şakaya vurdu beraber bilşe uyuduuk geçen gün yanağını yanağıma koydu biraz bekledi sonra bişeyler söyledi bana sürekli idaelimdeki kızsın yapıyo sürekli aşk çocuk muhabbetleri yapıyo ama sorun şu ki hem en yakın arkadaşım hem sevgiliisi var 4 yıldır ve kızla her kavga ettiğinde bana patlıyo ve kızın benim varlığımdan haberi yok onun arkadaşı olduğumdan ve popomu çok güzel bulduğunu söylüyo ve her fırsatta vurmaya çalışıyo masaj yaptırıyo sizce bu erkek ne yapmaya çalışıyo

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

• ohh bütün kızlar benim dünya bana güzel modelli erkek:)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• F mi ? o nası isim be

0|0
    0|0
  • seni elde tutacak işte yarın öbür gün ihtiyaçlarını sende giderecek..

0|0
    0|0
  • Poponu çok güzel bulduğunumu ?

Ne iyi arkadaş ya.

0|0
    0|0
  • ''sizce bu erkek ne yapmaya çalışıyo..''

iyi bağlamışsın öncelikle seni 2. kapı olarak görüyor olabilir ya da bişey diyemicem hoşlanıyosan böyle olmaz sadece yani gizli gizli

0|0
    0|0
    • ne yapamam gerekiyor ama ona açılamam kaybetmek istemiyorum

• o seni kendine bağlamış ve başka bir erkek onun yanındayken sana pek yanaşmaz yani deliler gibi aşıksan ve madem kızında haberi yoksa net bi şekilde konuşma ama soru sorarak konuş mesela benden sevgili derecesinde hoşlanıyor musun diyebilirsin ama o kadar çok sevmiyosan ve sırf iyi anlaştığınız için seviyorum diyorsan ya da sırf bir nedenden sana çekici geliyorsa boşver beyav başka erkek mi yok araya az da olsa mesafe koy ve başka erkeklerle iletişim kur

• evet o yanımdayken kimse gelmiyo ama zaten gelmesini istemiyorum ve bi erkek söz konusu olduğunda surat 5 karış muhattap bile omuyo konuyla o kadar sahiiplendi ki bizi tanımayan herkes sevgilim sanıyo

• Klavyeyi yere bırakırsan sevinirim.:)

0|0
    0|0
    • çok komikisin

• masaj popo ya değil sırta

• Hahahaha :D Popo'ya masaj çok saçma zaten orda güzel ifade edememişsin. Sırtsa niyet yine kötü eller farklı yerlere kayabilir :)

• nasıl aşklar yaşıyorsunuz artık yaaaa valla...garip garip yaşantılar bu ne ya

0|0
    0|0
  • Niyet kötü :)

0|0
    0|0
  • yataga atıcak senı hazırlıyo buna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• senden yararlanmya calisiyor... yararlanmasina izin verme .. istediklerini verdigin an senden uzaklasacaktir.. tam tersini yaparak da elinde tutabilirsin hatta ilerde bir gun senin sevgilin olabilir.. seninle birlik,te olursa nelere ulasabilecegini goster ona... ama hic bir zaman da elde etmesin

0|0
    0|0
    • zaten şuan onu yapmayorum ama ne kadar başarılı olduğum muamma :/

• kendine guven yeter.. hani masaj yapmaya filan devam et ama her yanina cagirdigindada gitme.. istersen ozelden yazabilirsin bana

• teşekkür ederim :)

• Öyle yakın arkadaş olmaz yakın arkadaş süsü verilmiş seni ikinci planda tutan karaktersiz denir. Kız arkadaşı varlığını ve sana söylediklerini bilse seni yolar valla :DD

0|0
    0|0
    • sanırım öyle haklısın.kız arkadaşı o konuya bile girmeyelim :D

• Bu kadar ayıp olmaz ne kadar şerefsiz bir davranış o yaptığın. Resmen kızın sevgilisini çalmaya çalışıyorsun lan bana gelse senin gibisi döver öldürürdüm

• popo masajı yapıyorsa kesin aşık

0|0
    0|0
  • sorununa çözüm bulabilysen bana yazabilir misin?

0|0
    0|0
  • seni kullanıyor bu kadar basit

0|0
    0|0
Yükleniyor...