Dövüş Sporlarıyla ilgilenenler bi bakabilir mi acil ?

Dövüş Sporlarıyla ilgilenenler bi bakabilir mi acil ? 2 gün sonra box maçım var İzmir'de ama şöyle bir sorunum var ne zaman yumruk yesem gözlerimi kapatıyorum o sıradada karşı atak yapamıyorum buna bir çözüm var mı lütfen yardımcı olun ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yumruk yiyerek alışıcaksın kardeşim ben de Trabzondayım maçlara çıkıcam ve yumruk yiye yiye alıştım

0|0
    0|0
    • Trabzon'lular iyi boxör oluyorlar :D

• Aynen çalışa çalışa azimle olur takma kafana,cesur olucaksın rakip üstüne gelip yumruk atmaya kalktıkça kaçmayacaksın vur indir bir tane sağlam ya

• anladım hacı eyw :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Gardın saglam olmalı dostum gardın saglam olursa sıkıntı olmaz göz refleksını yumruk yemeye alıstırmalısın kı yumruk geldıgınde gardını alıp kapa bılesın rakıbın yorulunca kont atakla onu ındırebılırsın ablan turkıye sanpıyonu

0|1
    0|0
  • bende box macı yapıyorum mıke tyson ızle taktıklerı ıyıdır... :))

link

0|0
    0|0
  • iyi de hocan yumrukları blok etmeni öğretmedi mi yumruk yememen lazım senin

0|0
    0|0
    • blok ne ya sokak dövüşümü yapıyoruz blok edem fent var iskiv var onlardada yumruktan kaçıyon

• :D

Erkekler Ne Diyor 5

• hocan ona özel niye çalıştırmadı enteresan

o refleksi kırana kadar birisi yüzüne doğru yumruk atar, sen de savunma ya da direkt saldırı çalışırsın

wing tsunda ilk üstüne düştüğümüz şeylerden biridir

0|0
    0|0
    • Hocam dedi maç yapa yapa gider o ama haftada 2 defa sipanic yapıyoruz ama halen var o anlamadım bende senin bir çözümün var mı bu konuda

• ben ne anlatıyorum, adam nerde

• tm la anladım :D eyw

• burnuma yalan kokusu geliyor..box maçın varsa çokta amatör değilsin çokta amatör olmayan birinın bunları çoktan aşmış olması gerekiyordu..

0|0
    0|0
  • maç nasıl bitti :)

0|0
    0|0
  • genelde başını öne eğiyorsundur bunu yaparken. başını dik tut diyorum :D

0|0
    0|0
  • bakama ilgilenmiyorum sevmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...