Verilen değerin karşılığı yok mudur?

Merhaba biraz uzun olacak biliyorum ama çekilen acıların yanında bu paragraflar kifayetsiz kalıyor. Düşünün ki bir kızı seviyorsunuz,onun için yapmadığınız ve yapamayacağınız şey yok,herşey çok güzel hat safhada değer veriyorsunuz ve çok sevildiğinizi düşünüyorsunuz. Çok uzun bir ilişki elbette,yüzük takıyorsunuz. Artık herşey ciddi boyuta taşınıyor. Fakat birgün tek başınıza sahil kenarında dolaşırken size onca söz veren onca şey vaad eden ve güveninizi bu denli kazanmayı başaran kızı farklı bir kişiyle uygunsuz bir pozisyonda görüyorsunuz. O anda ne yaparsınız? Verilen değerin karşılığı bumuydu diyip çekip gidermisiniz (benim gibi) , yoksa ortamda bulunan 3.şahısı cezalandırırmısınız?

Ve buna rağmen hala onu düşünüyorsunuz çıkaramıyorsunuz aklınızdan,ne yaparsınız? Bir başkasıyla onu unutmayı tercih etmek kötü birşeydir çünkü sizin yaşadığınız acıyı bir başkasına çektirmeyeceğinizi herke bilir (eğer mantıklıysanız)...

Okuyanlara teşekkür ederim. Nacizane acı dolu bir hikaye diyelim :)

0|0
6|1

En İyi Erkek Görüşü

• Birine kendinden çok değer verirsen;

Ya değer verdiğini kaybedersin

Yada kendini.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben gordugumde kalbim kirilirdi. uzulurdum. bende sen gibi cekip giderdim. o 3uncu sahis ya biliyor ya da bilmiyor o kizin nisanli oldugunu. bence en buyuk suc, hata o kizda. o bilincli. ben hemen silmiye baslardim. ben bunun hakketmedim diye. benim dengem degilmis, o kiz bana layij degilmis. kendi seviyesinde birisini buldu, ne halleri varsa gorsunler. bence sen o kizi tamamen unut. eger seni gercekten baskasiyla aldatiyorsa, sil onu aklindan, kalbinden. senin kiymetini, degerini bilmemis. lutfen, beni yanlis anlama da, iyi ki evlenmeden once onu baskasiyal yakaladin, gordun. evlendikten sonra sana daha agir gelirdi. ismini tasidiginda, senin namusun oldugunda. boylesi belki daha hayirli sen icin. kiz yaptigindan utansin. inan, hicde yakismadi. bu dunya malesif cogu zaman dengesiz. ama birgun o kiz bunun hesabini Allaha verecek ve ne ekersen onu bicicin. birgun oda senin yasadigini yasiyacak. belki daha agirini. senin ahini aldi, o artik onmaz. o kizin cekecegi var bu dunyada ve obur dunyada. kul hakki. senin adina Gecmis olsun derim. sen kendini dusun ve yeni sayfa ac hayatinda. zamanla unutursun ve yok olur gider. ileride belki daha iyi bir kizla tanisicin vesayre. sen onune bak artik, gecmise, arkana degil. zamanla alisirsin. umursama o kizi. sana mutluluklar siliyorum.

0|1
    0|0
    • Çok teşekkürler beni anladığınız için. Fakat garip bir durum var 'ahını aldı' dediniz ya. Ben tüm bunlara rağmen en ufak bir beddua bile edemeyecek kadar sevmiştim. Sanırım yine de en doğrusu zaman. Teşekkür ederim tekrar

• seni aldatıyo bi de onu mu düşünüyosun hala. Ben de seni aldatmıştım de gitsin

0|1
    0|0
  • 3. şahsın belkı senden haberı dahı yoktur

0|1
    0|0
  • yoktur.

0|0
    0|0
  • Senin yaptığını yapardım sanırım o halde görsem bir şey diyemem, demem de. Zaten insanız bir süre çıkmaz aklından ama çıkarmalısın hak etmiyor çünkü. Zamanla olur o da. Kendimle ilgili şeylerle ilgilenirdim unutmak için. Her zaman denir ya, kaçan kovalanır. Fazla değer vermemek gerek

0|1
    0|0
  • eşim için yurtdışından geldim, ailemi okulumu sevdiğim için bıraktım. herşeyi göze aldım. ama o bana bigün bi iyilik yapmadı. hata geçen şen kendin geldin dedin ben seni zorlamadım dedim

0|1
    0|0
    • Bende bayanları sadakat'in kelime anlamından yoksun sanıyordum (: , sizin durumunuz daha vahimmiş..

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...