Hangi yöntem daha etkili

erkege cok yüz verince tepene cikar yüz verme diyenler var

bide devamli tatli dilli olun her dedigini yapin ipleri kendi elinde sansin o ozaman istedigini yapar diyenlerde var

benim kafam cok karisdi hangisini yapim hangisi etkili

tatli dilli olmaya iki haftadir yapiyorum aramiz ck iyiydi iki gün önce cok hastalandim gece aradiginda telini duymamisim atesim falan cikdi simdi bana tavirli ertesi gün ariyip söyledim hastaydim diye ama hala tavirli ne ariyor nede ben ariyinca konusuyor dün aradim dus alcam dedi ve halla aramadi

benim kisaca istedigim sevgilimin isden gelir gelmez direk disari gidip hep baskalariyla zaman gecirmesin banada zaman ayirsin isden gelince bide benimle zaman gecirsin bu hergün olmasi gerekmiyor arada bir olsa yeticek ama o hergün hergün disari gidiyor direk

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• hepsini yapmanın zmnı var aslında duruma göre davranmayı bilen kadınlar kazanır her zmn ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sen kendin ol,o hödüğe de yol ver.Kadın evde yalnız bırakılmaz.Koca bir gün geçmiş.Evde dursun da günün nasıl geçti desin.

0|0
    0|0
  • Yöntemleriniz kadar kafanıza taş düşsün..

Karşındaki adamı olduğu gibi sevip, kendinden de taviz vermemek kadar basit ve samimi mekanizmalar varken, uğraşın yavrucum siz böyle..

Lan önce adama bir bak, adamın yüzüne bir bak. Adamım mimiklerine bir bak.. Önce tanı bir adamı.. Sonra da tart bakalım; adamın rutin tavırları sana batıyor mu, batmıyor mu?

Abidik - gubidik çakma akıllarla ilişki yürütüyorsunuz işte böyle. Adama da haksızlık ediyorsunuz üstelik..

0|0
    0|0
  • çok fazla kasmayacaksın , o zaman daha kötü sonuçlar alırsın.geliyorsa zaten senin yanındaysa oda senle vakit geçirmekten hoşlanıyorsa zaten senindir, değilse koyver gitsin...

0|0
    0|0
  • bence sen kendin ol .. içinden geldiği gibi davran . olursa olur olmazsa salla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ben sevgilimin her dediğini dinliyorum o da beni dinliyo sağolsun. karşılıklı oluyo böyle şeyler ne sen onun tepesine bin ne de senin binsin. ikinizde birbirinizi dinleyin anlayışlı olun. ve sorunlarını açık bi şekilde oturup konuşun ona ne istediğini söyle o eminim elinden geleni yapar.

0|0
    0|0
  • tatlı dilli olup her istediğini yapma.

0|0
    0|0
  • Herzaman her istediğini yaparsan istekleri artar. Ve bir bakmışsın kulu köeği olmuşsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...