Türkiyede siyahi futbolcular neden çok seviliyor ? Avrupa'da tam tersi ırkçılık yapılırken?

Türkiyede siyahi futbolcular neden çok seviliyor ? Avrupa'da tam tersi ırkçılık yapılırken? Yani Türkiyede siyahi futbolculara tapılırken avrupada tam tersi durum sizce neden?

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Bizim millet büyük sever.

2|0
    0|0
  • fenerzencisever diye bir gerçek var da ondan...asdasdasd abijim mabijim

0|0
    0|0
    • gsliysen sana kısaca örnek vereyim: appiah,anelka,sow,atkınson,okocha,jhonson bunları hepsi gsye gol atmış adamlar kim seviyomuş zenci söyle?

• bizde zencilere karşı bir sempati yok . olay o değil adamlar burdan daha iyi yerlere gitmek için iyi oynuyorlar hepsi bu . kuzey ülkelerinden gelenler de işini ciddiye alıyor

0|0
    0|0
  • çünkü türkiye yalaka bir millet nerde bir yabancı görse nerdeyse altına yatacak bukadar yalaka bir millet daha yoktur heralde kendi ülkelerinde adı bilenmeyen futbolcular bizim ülkemizde padişah gibi baş tacı yapılıyor ama bizim futbolcularımız kimsnein umrunda değil

0|0
    0|0
    • kendi millletinle niye dalga geçiyorsun sen ? adam oldugunu sanıyonmu cidden ? Türk olamazsın bence sen ya kürtsün yada ermeni.

• ben senden daha türküm sensin ermeni gerçekler acıdır koçum bunu kabullen sana birsürü örnek sayarım ama sen bana göster yurt dışında hadi onu geçtim yurt içinde değer verilen bir futbolcu göster ama yabancı istersen sayayım ben sen söyle bakalım bu yalakalıkmı değilmi

• Türkiyede ten rengine dayalı ırkçılık yokki.Ayrıca, siyahi oyuncular kalpten oynadıkları ve duygusal oldukları için Türk seyircisinin beğenisini kazanıyor..

1|0
    0|0
  • bızım farkımız

0|0
    0|0
  • zoruna mı gitti

1|0
    0|0
  • iyi oynuyorlar sempatikler

0|0
    0|0
  • Metro'da yolda filan sık karşılıyorum çok sevimliler ...

0|0
    0|0
  • boş boş konuşma ado :/

0|0
    0|0
  • bize benziyorlar.gariban gözüküyorlar felan...

1|0
    0|0
Yükleniyor...