Bi insanın rüyasına girmek mümkün mü ?

Arkadaşlar istediğimiz bi insanın rüyasına girmek mümkün mü?

Mümkünse nasıl? İnternette okumuştum mümkün diye biliyorum.

Güncellemeler:
Astral seyehat gibi yöntemler duymuştum.Bilenininz var mı acabaa ?

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bazen kıskanıyorum arkadaş, hayat size güzel

her şey mantıklı görünüyor

1|1
    0|0
  • bence bu astral seyahat saçmalığı ya da adına ne derseniz deyin bir düzmece ve yalandan başka bir şey değil kafa karıştırmaca sadece koca bir yalan kıf yani boş,fos yani tırt astral mastral , astra bisküvi var o gerçek bak hanım ellerden yenir çıtır çıtır bana bunlarla gel :PpP

0|0
    0|0
  • Bak şimdi öncelikle abdest alıyorsun sonra iki rekat namaz kılıyorsun ellerini semaya kaldırıp rabbimden akıl istiyorsun ..

0|0
    0|0
  • Aşağı yukarı benzer şeylerden bahsediyoruz. Tam olarak neyi merak ediyorsun? Astral seyahat paraspikolojinin küçük bir kolu.

0|0
    0|0
  • Teoride mümkün, Kuantum fiziği, metafizik, paraspikolojiyi biraz kurcala. Ama yapabileni daha ne gördüm, ne duydum. :D

0|0
    0|0
  • gece yatmadan fare ilacı içiyorsun , sonra nereye kime nasıl girmek istersen rahatlıkla girersin astral seyahatin babasını yaparsın :D

0|0
    0|0
  • hımm büyücüüü

0|0
    0|0
  • Mümkünmü ? nasıl lan öyle.

mümkünse banada söyleyin bir ikisinin rüyasına girmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Hurafe diyenlere kulak asma kesinlikle mümkün.Fakat hadi uyuyayımda gireyim diye bi olay değil bu.Detaylı bir konu ve çok uğraşılar isteyen bişey.Günümüz materyalist dünyasında pek ciddiye alınmaz bu tür konular

0|0
    0|0
  • beni ıslatmaya hakkın yok utanmaz

1|1
    0|1
  • asrtral seyahat yapabılmek ıcın yıllarını vermıs olman lazım bu olaya , 20 yıl falan mesela , ve astral seyahet yapan ınsanların yuzde 90 ı delırmıs olarak gerı donuyor dıye bılıyorum ,.. aslında hepsı bır soylentı belkıde hıc yoktur

0|0
    0|0
  • yalan dolan işler bunlar. öyle birşey olmaz olmayacakta öyle olsa herkes herkesin düşüncelerine etki edecek yöntemleri bulurdu ve hayat içinden çıkılmaz bir hal alırdı

0|0
    0|0
  • İnan bana rüyama girmek istemezsin.

1|0
    1|0
  • ak sakllı dede olarak çok denedim mümkün

0|0
    0|0
  • çok fazla düşünürsen zaten rüyana girer ama ne şekilde rüyana gireceği sürpriz tabiikide :)

0|0
    0|0
  • ergen style 12

0|0
    0|0
  • Gözünün önünde ol bilinçaltına yerleş o gece görür garanti :)

0|0
    0|0
  • evet mümkün uyumadan önce elini ürünün üstüne koyuyorsun ve bir dilekte bulunuyorsun.işte onun rüyasına girip artık eve dönme vaktim geldi dediğinde bu kez onun ürününe elini atıyorsun ve kendi rüyana geri dönüyorsun:DD

0|0
    0|0
  • kimin rüyasına gireceksen kesin şunu der

sabahlar olmasın

0|0
    0|0
  • bu fotoğraflar yerine açık,saçık fotoğraflar yüklersen emin ol buradaki birçok erkeğin rüyasına girersin :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ya Habir esmasını okuyunca görüyomuşssun yazıyor nette:D

0|0
    0|0
  • bende görmüştüm böyle bişey bi muska gibi bişey hazırlayıp rüyasına girmek istediğin kişinin uyuduğu odaya koyuyomuşsun işte seni görüyomuşta bilmem ne

0|0
    0|0
  • Hurafeler ne zaman hakikat oldu emmolu?

0|0
    0|0
  • hangi anlamada istiyorsun ? cinsel oalrka olabilri çok arzualrsa ; diğer türde nasıl olur bilmiyorum ama etki şart yine de..

0|0
    0|0
  • ya öyle birşey denedim ama kendim gördüm onun görmediğine de eminim. çünkü bir de kız arkadaşımda denedim o beni görmemiş ama ben onu gördüm ogün

0|0
    0|0
Yükleniyor...