Galatasaray ın Genç Yıldızı Jackson Denayer Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

20 yaşında Manchaster Cityden geldi. Gelecekte dünyanın en iyi stoperleri arasına girecektir ve bence şu anda ligimizin en iyi stoperi. Galatasaray yönetimine tepki gösteriliyor ama aynı zamanda Real Madrid alt yapısından yetişmiş Jose Rodrigezde çok iyi oynuyor ve geleceği parlak.
Yönetime tepki gosteriliyor ama halbuki yönetim iki tane genç star aldı. Devre arasında takıma katılacak Kevinde büyük katkı saglayacaktir.

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• Yonetime gosterilen tepkinin nedenini kendi cumlende yazdin aslinda ".. devre arasinda takima katilacak olan" neden devre arasi. Adamlar zamaninda belge hazirlamayi bile beceremiyor. Sabriye yapilan zamlar, jemlere bilallere sacilan paralar, taraftar forvet diye bagirirken alirsak burak'in morali bozulur diye sacmalamalar... dursun ve hamza defolup gitmeden bu takimin beli dogrulmaz. Gelen gecen kevgire ceviriyor bizi

0|0
    0|0
    • Hamza hocanın istediği bir tek futbolcu bile alınmadı suç dursun özbek"te

• Sana fener haketti diyen mi oldu. Ayrica ersun yonetiminde ki fenerbahcenin oyunu oyle anlattigin kadar da kotu degildi, bu da parantez olsun. burada anlayacagin nokta, o tarz alinan sampiyonluklarin, kazanilan basarilarin gunu kurtarmanin otesine gecmeyecegi gercegi. Emege saygim var. Muslerayi sneijderi alnindan operim, takima yine ruh getirio o sureci saglam atlatti diye hamza hocayada saygimizi esirgemedik o surecte. Ama futbol ruhla gazla gitmez iste bunu anlamiyorsunuz. Ligin basi diyorsunda, gelecek haftalara dair bir umudun var mi allah askina? Takimi izlemedin mi hic anlamiyorum ki. Ama yok aslinda sizin gibi gazla calisan taraftara mustehak bunlar. O bala kazandiginiz uc kupayi sayiklaya sayiklaya izleyin takimin tel tel dokuldugunu. Cok degil en gec bir yil sonra anlayacaksin dediklerimi

• İyide usta son saniye olayı diyorsun da. O transferde Real Madrid'in suçu yok ki Manchester United'ın suçu var. Belgeleri Manu geciktirdi kasıtlı olarak. Şöyle diyelim 00:00 dan önce gelmesi gereken belgeyi sen geç yollarsan transfer tabi olmaz. 00:32 dakikada geldi belgeler Real Madrid'e ama iş işten geçmişti artık transfer sezonu kapandı 32 dakika ile olmadı transfer saniyeler değil basının sallaması saniyeler.

Transferlere gelirsek Jose Castilla çocuğudur kumaşı yani kalitesi zaten bellidir dünyanın en iyi alt yapısından çıktı.

Fakat Denayer'in şeyi Jackson değil Jason. Bence geleceğin en iyi stoperleri arasında olamaz olsa City göndermezdi zaten. City muhtemelen bizim takımın seviyesinde değil diye elden çıkartmak istemiştir.

En İyi Erkek Görüşü

• Geleceğini karartır malın oğlu Galatasaray'da kalıcı olursa diyorum. Kaçan kurtulur. Karabatak gibi. Hiç yakışmıyo Galatasaray'a. Çok kaliteli oyuncu. Galatasaray'a batak mal olacak. Podolski gibi herif elimizde patladı. Sahada mal mal dolaşıp duruyo. Fıtık ediyo beni... Öyle kaliteli oyuncular bizim neyimize Allah aşkına. Sneijder olmasa gol atamıycaz ya! :@ Artık maç da izlemez oldum. Kızıyorum çok Galatasaray'a. Gitsin valla. Galatasaray'ı kullansın gitsin. Podolski de öyle. Kimi kendini geliştirmek için kullansın, kimi para alıp yatmak için. Mal oğlu mallar. bir doğru düzgün iş yapın. Öküzler bir kazayla şampiyon oldular, ikide bir "Şampiyon kadro" deyip duruyolar. Yarrağamı şampiyon kadro. Adammı kandırıyonuz ulan! Öküz oğlu öküzler! Şampiyon kadroymuz. Götüne girsin Burak'lı şampiyon kadro senin!!! (Galatasaray'a sinirlendim yanlış anlaşılmasın)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Maşallah diyelim atletico maçında harikaydı bana göre dunyanin En iyi beklerinden biri takımla da uyum sağladı

0|0
    0|0
    • Denayer bir bek oyuncusu değil asil mevkisi stoperdir. Sağ beke Maxi Peirera alinsaydı çok iyi defans hattı olacakti

• Ben tellesin yerinde gördüm yanlış hatırlıyor olabilirim af buyur

• Kendine guveni cok fazla

0|0
    0|0
  • Hoca güzel seçim yapmış. Sürekli ve güzel bir oyuncu.

0|0
    0|0
  • jason denayer. yanlış yazmışsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Gs nasıl oldu da bilalleri jemleri alırken bu adamı aldı hayret :)
    İyi topçu ama Turkiyenin en iyisi deyipte uçma ligdeki stoperlere bak önce çin ligi degil burası

0|0
    1|0
  • İyi kaliteli bir oyuncu sağ bektede sırıtmıyor ama stoperde daha rahat oynuyor buda bir gerçek ancak şu an bizde stoper var sağ bekte biraz sıkıntı vardı uzun süre sağ bek oynayabilir bu adam.

0|0
    0|0
  • Kevin genç değil önce onu söyliyim. Denayerda çok kaliteli bir oyuncu ve çok yüksek potansiyeli var. Belki seneyede Gsde kiralık oynar sonra Cityde kadroda yer bulur.

0|0
    0|0
    • Kevin genç değil ama sakatliklar olmasa muhtemelen Chelseada oynardı. Alman disiplini almış bir oyuncu mutlaka fayda sağlar

• O konuda haklısın. Sadece genç olmadığını belirtmek istedim.

• Bende umutluyum o ikisinden.
    Takımın genelindeki ruhsuzluk silkelenip atılırsa, adapte olurlarsa kumaşları iyi diye düşünüyorum.
    Diğerlerinde ki üzerlerine ölü toprağı serpilme psikolojisi onları da yakacak diye korkuyorum.

0|0
    0|0
    • Çoğu oyuncu yanlış mevkide oynatiliyor ozellikle Sneijder ve Podolski. Sneijder her mevkide takimi sirtliyor ama forvet arkasinda oynadığı zaman resital sunuyor. Podolskide sol kanada geçmesi lazım.

• Man City'nin neden opsiyon vermediğini anladığım futbolcu. Bu gençte iş var muhtemelen gelecek sezonda bizde kiralık kalacak. Pellegrini performansından memnun kendini geliştirmesi için kiralar yine. Zaten sonradan Kompany ile savunmadaki isim olur.

0|0
    0|0
    • Dursun başkan bonservisini alacak merak etme

• Seni beni yok bu işin Bruma stadda yuhalanmis bir oyuncudur. Geçen sene Tellesi Olcan bile kesmişti. ve Carole Tellesten daha iyi diyenler bile vardı.
      De gea Madrid için büyük bir kayipti çünkü Casillasta gitmisti kaleci sikintisi vardi
      Fenerbahçe kaç senedir büyük transfer yapmadı ve paralarini biriktirdiler biz Sneijderi Drogbayi alırken onlar Webo yu aliyordu.
      Bizimde biraz düzlüğe çıkmamız gerekiyor.
      Egosu tavan yapmış ve dünyanin en pahali 5 oyuncusundan İbrahimoviç hayranligini birakmak gerekiyor

• Türkiyede böyledir kötü oynayan genç oyuncuları yuhalarlar. Ben Brumayı beğeniyordum şans verilmesi gerektiğini düşünüyordum stad yuhaladı diye kötü mü bulacam futbolcuyu sonuçta genç bir futbolcu. Neyse ben ne diyorum sen halen ibra diyorsun uzatmayacam.

• Ya transferler güzel de bir forvet hala yok yönetime tabi tepki gösteririz hoca istedi alamadılar onların alamadığı adamı Beşiktaş beleşe aldı be beceriksizlik de bir yere kadar

0|0
    0|0
    • Yahu biz Niasseyi aliyorduk o bazı taraftarlar o kadar tepki gösterdilerki adami aldirmadilar bize. Şimdi Niasse şov yapiyor şimdi artik istesek bile alamayiz

• Jackson değil jason

0|0
    0|0
  • gayet iyi oyuncular ama önemli olan yeterli forma şansı bulması

0|0
    0|0
  • Rodrigez i isterlerse 10ma aliyolar danyer de sade 1 yillk kiralk satinalma opsyonu yok

0|0
    0|0
    • Rodrigez zaten Gsnin oyuncusu sadece Denayer kiralık

• rodrigez fıs bence. denayer çok iyi çok beğendim. ama dursun malı istifa etmedikçe takım fıs

0|0
    0|0
  • Jason'dur o Jackson olsa duramazsın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...