Basketbol oynuyorum ve birebir de adam geçmekle ilgili tekniğe ihtiyacım var neler olabilir?

Antremanlarda çoğunluka bu aralar bieebir ağırlıkta. Normalde 5 numara oynadığım için savunma vr pota altı ağırlıktaydı ama bir üst takıma geçince yerler de değişti.4 temel harrketle adam geçebiliyorum ama yaş ve kalıp olarak büyük oldukları için zor oluyo. İn & out denedim ama çok becerebildiğim söylenemez. Ne yapabilirim?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• 5 numara da sirti donuk oyunlari iyi biliyor musun zaten yuzun dönük cok oynamassin

0|0
    0|0
    • Sormak istediğim de o şu an mevkim değiştiği için yüzüm dönük oynamam gerekiyo. Pota altı omuzla itip şut atabiliyorum ama dediğim gibi takımım değişti. Yüzüm dönük oynayabilceğim teknik arıyorum

• Yok aslında aksine basketboldan önce atletizm yaptığım için hızlı koşuyorum topa hakimiyetim de fena değil ama genellikle fake atan değil yiyen taraf oluyorum malesefa ama denicem

• Fundemantil yani top surme hiz fake orta mesefeli ve 3 luk sutlar bunlar iste totalde hadi iyi geceler bende 5 oynardim :D

En İyi Kız Görüşü

• Aferin snaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sağ gösterip sol vurmalısın

topu iyi kavramalısın

biraz pratik yaptıktan sonra eğer kabiliyetinde varsa sen bu işi başarırsın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!