Kapat

Erkek olsam kaslı vücudumu fotoğraflayıp her yere koyardım?

Tabi ki öyle bir saçmalık yapmazdım. Ama bunu yapan erkekler neden yapıyor, yani sergileme ihtiyacı duymadıklarında daha iyi bence. Öyle göze sokar gibi olduğunda bir özelliği kalmıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda 😀

Güncellemeler:
Saldırmayın gençler, iyiliğiniz için diyorum 😀

0|0
6|21

En İyi Erkek Görüşü

• aynı fikirdeyim. ama bazı kişiler sosyal medyaya koyup like sayısını gorunce kendı kendısıne fame ya da tanınmış kişi olarak ilan ediyor. işte herkesı kendıme ayarlarım bundan ii vücudum var kızlar gücüdumu istiyor falan filan diye düşünüyorlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Karşı cinsler birbirlerinde olmayan özelliklere çekilirler. Fiziksel açıdan güçlü görüntü de erkeklere has bir şey olduğundan beğeni sebebidir.
    Şimdi gevşek bıngıl bıngıl kollar tarafından sarmalanınca bize anneannemiz sarılmış zannedebiliriz, ama taş gibi sert bir vucut tarafından sıkıca sarmalanmak elbette daha seksidir.
    Ha eski Yunana gidersek heykeller hep erkektir. Çünkü o zamanki anlayışa göre erkek vücudu daha estetik bulunuyormuş. Kesinlikle aynı fikirdeyim, sporla ortaya çıkarabilecek ne çok kas var erkek vücudunda fakat pek az kişi bunun farkında. Varsa yoksa medya dayatması bir güzellik anlayışı ile kadın vücudu vurgusu almış başını gidiyor işte, kendinizi küçümsemeyin, biraz sporla daha yakışıklı ve çekici görünmek elinizde...

Gelelim karşı cins açısından, bunlar bulunduğunuz ortamlarda, özellikle götlü göbekli erkeklerin yanında, ne o öyle kaslı kaslı, iiiiğrenç, işim olmaz diyenleri de gördük, gözlerinin zaman zaman spor yapan adamın kollarına, omuzlarına kaydığına da şahidim. Hatta o iğrenç diyenlerin sevişme sırasında ilk kollarınızı sıkması, mide kaslarına, boyun kaslarına saldırması zaten hep tesadüf.

Bakmayın siz kadınların istemiyoruz kaslı erkek dediğine, buldular da yemediler.

Ben de kendini pazarlar gibi sergilenmesini itici buluyorum ama sergileyenleri de anlayabiliyorum, kadınların tam da bu konuda iki yüzlü olduğunu çok iyi biliyorlar.
    Mavi Jeans'in son reklamındaki Kerem Bürsin örneği. Aynı reklamdaki hal tavırlar içine cılız bir arkadaş girse ezik bir tip olacakken Kerem Bürsin girince içinizden pınarlar fışkırıyor.

0|0
    0|0
  • Kıçını başını açıp sergileyen kadınların neden açtığını biliyorsan bu sorunun cevabı da farksız değil

0|1
    0|0
  • Olmayan kaslarıma kurban olsunlar bir kol bir bacak var zaten bacagi da cekip atsam pek hos olmaz bdhahsja :D

0|0
    1|0
  • Kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar 😁😁😁😁😁😁😂😂😂😂😂

1|1
    0|1
  • bunu bir sanat gibi düsün, vücut gelistirme spor olmaktan cikti tamamen artik bir sanata döndü.. Bu isi yapanda sanatci oldu. Bunu yapmak icin gercekten kararlilik azim ve en önemlisi hedeflerini bilyior olman lazim.. Ilerlemesi cok cok cok zor bir yol.. Bunu basaranlarda vücutlarini bir sanatci gibi hakli olarak sergilemekten geri kalmazlar kalmasinlarda zaten... Eski rahmetli vücut gelistiricinin bir sözü vardi Zyzz derler bakarsin "U mirin brah" .. Yani yaptigim onca seyi sen takdir ediyormusun anlaminda, yani bu insanlar vücutlarini sergilerken aslinda sadece takdir edilmek isterler ve bunuda kesinlikle hakederler inan bana

0|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun ben de başlığı görüp geldim kas yapmayı kolaymı sanıyorsun diyecektim spor salonunda en az 1.5 yıl gerek aralıksız, 1 ay ara verdin mi kaslar 3-4 ay geriye gidiyor ben 4 ay salona gittim 1-2 ay annemin yüzünden ara vermek zor4unda kaldım tekrar başladığımda baştan başlamıştım herşeye gücüm bile gimişti ama şimdi okumaya başka şehire gitmek zorundayım bana kaderin bir oyunu mu kas yapamamak

0|0
    0|0
  • Özgüvensiz insanlar genelde vücut çalışıp bunu sergilerler.
    Amaçsız bisey yani

1|0
    0|1
  • siz oranızı buranızı açıyonuz ya?
    bizde meme yok diye gözümüze sokarcasına çatalınızı değilde memenizin yarıdan çoğunu açıyosunuz ya. herşey de alt tarafı bir xper puanı için

1|0
    0|0
    • Herkes mi aynı 😉

• Peki 😐😂

• @kovam :D bana sürekli soruyorlar;
      "-neden üstüne bişey giymiyorsun?
      bende onlara diyorum ki;
      +sizin Ferrariniz olsa üstünü örter misiniz? " :D :D :D :D :D :D :D

• senin ferrarin olsa üstünü örtermisin

1|1
    0|0
  • O vücut Allah tarafından verilmiyor canım. İnsanlar onun için emek harcıyor ve fitness denilen spor dalının olmazsa olmazıdır göstermek. Adamlar göstermek için yapıyorlar bu sporu.

0|0
    0|0
    • İyi. Kişiliklerine, yeteneklerine, hatta yüzlerine bile bakmadan vücutlarına baksınlar o zaman

• Anlamıyorsun, ama teşekkürler 😀

• Ya boşver anlasam bana ne yararı olacak? hiç :)

• Adamlarda varki koyuyor simdi niye biz erkeklerin sahip oldugu kaslara sahip degilsniz diE boLe yapiyosunuz😀

0|0
    0|0
  • Yapıcam ama az kaldı yaklasık 8 ay var ona 8)

0|0
    0|0
  • Sahsen ben yapmam oyle bir vucuda sahibim ama bunu kizlae bizden cok yapiyor not: vucudum oyle degil :)

0|0
    0|0
  • yukarıdann aşağıya doğru çektirdikleri fotolarla memelerini gözlerimizin içine, sokan aplalarımızla aynı kafaya sahip olan bu ergen abilerimizin arasında bir fark göremiyorum...

0|0
    0|0
  • Sizde gögüslerinizi sergiliyorsunuz

0|0
    0|0
  • evet hiçbir heyecanı kalmıyor aynı durum kızlarlada ilgili.

erotik zevk verir ama p*rno kısa süre sonra hevesi bitirir.

0|0
    0|0
  • Bunu kızların bacaklarını veya dekoltelerini sergilemeleri gibi düşün

0|0
    0|0
  • Yapan insanlara ozenildigi icin ilk zamanlar öyle paylasimlar oluyor sonrasinda gerek duymuyon ;)

0|0
    0|0
  • kızım senin de güzel vücudun olsa sende sergilerdin :)

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ben de popişimi sergilemekten hoşlanirim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlarda hakli o bedene ulasmak icin ne cok uğraşıyorlar heralde sergileyecekler ben erkek olsam o kadar ugrasip vucut yapsam aynını yapardım 😂😅

1|2
    0|0
  • Memesini gostermeye calisan kiz esittir vucudunu sergileyen erkek

1|2
    0|0
  • Koyun beyler gözümüz gönlümüz açılıyor

2|2
    0|0
  • Ne güzel işte ya ben seviyorm koysunlar :D

1|1
    0|0
  • Detaya katılıyorum 😄

0|0
    0|0
  • Bence erkekler bol bol six packlarının resimciklerini heryere atmalılar ! ÇOK GÜZEL l*n KAFAYIMI YEDİN SEN ALOOOO? :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...