O değil, bu değiller le geçiyor ömür.

Çocukken beğenmediğimiz; ayakkabımız ,elbiselerimiz arkadaşlarımız ve belki de Ebeveynlerimiz. Bunları beğenmemek insanın hayatını ne kadar etkiler ki ! Belki hiç etkilemez, ama İlk olmaları önemlidir. Bir şeyin ilkini yapmak kadar zor bir şey yoktur. Üzerinden çok zaman geçse de unutmanın imkansız olduğu o günleri hatırlayın ,

İlk aşkının elini tutmaya çalıştığında yaşadıkların

Çok tatlı olduğun için yanağına aldığın ilk öpücük

?..

Ve diğer ilkler hep zor olmuştur. Belki de Bu zorluk dan unutulmaz olmuşlardır. Bugün ilk aşklarımız bile öpüyor olsa Kalbimiz değil serce , pire kalbi gibi atmaz .

İşte bugün tam On Milyon Yüz bindokuzuncu kez BU DEGİL dediniz belki de ... Ne ye dediğini paylaşırmısın bizimle

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu an yaşadığım hayat hayal ettiğim hayat değil.

Eğer böyle olacağını bilseydim hayal kuramaz mutlu olamazdım.

Şimdi istediğim hayatı yaşamadığım halde mutluyum çünkü hala geleceğe dair hayallerim var yine istediğim gibi olmasa da mutlu olabileceğimi biliyorum.

İnsan zamanı gelip de iş başa düşünce her şeye dayanıyor her şeye alışıyor.

Bu değil diyorsun ama böyle de olabilirmiş diye kabul ediyorsun.

0|1
    0|0
  • Eski sevgilim az önce aradı sesini duydum bi tuhaf oldum.. Ama bu da değil.. Yani yine de ayrılmak istiyorum.

0|1
    0|0
  • Soru detayi sper olmus ama tam olarak ne sordun anlamadmki

0|1
    0|0
    • aradıgın Bu soruda değilmiş ben anladımson neye değil dediğini ama :)))

Erkekler Ne Diyor 1

• Bugün bir firmanın hesap özetini istediğim bir elemanıma yanlış özeti getirdiği için BU DEGIL dedim. Ama bunun ilk aşkımın elini tutmaya çalıştığım anda yaşadıklarımla hiç ilgisi yok bağlantıyı kuramadım af edersin. Yazınız çok güzel bir giriş, gelişme ve hayal kırıklığı bir son.

0|1
    0|0
    • İlk Hesap özetine Bu değil diyememişsindir eminim :)))) Paylaşım için Teşekkür ederim

• Hayır sanırım tam anlayamadığımı ifade ettim :)) yani bugün bir tek ona bu değil demiştim :)))) Haftanın ve günün sonuna yaklaştık ya sanırım benim algılar kapanıyor artık :)))

• demişsin ama bugünde işte

Yükleniyor...