Sorum evli kadınlara. Farzedelim burası günah çıkarma yeri gizli olarak cevaplayın Hiç aldattınız mı?

soruyu cevaplayanlar gizli olarak cevaplasın lütfen? birde ricam neden aldattıklarını açıklasınlar?Ben psikologlara sormuyorum Kendilerine soruyorum?buyrun söz sizde

Güncellemeler:
Benim sormak istediğim bunu gerçekten yapan kadınlar gizli şekilde anlatsın.Neden yaptığını niye böyle bir şey yaşamaya ihtiyacı olduğunu pişmanmı yoksa gerçekten çok heyecan duyup mutlumu oldu?gizlice bunları anlatsın.Bizlerde çevremizde böyle kadınların aldatmaya sebeb olan farklı sebeblerini , sıkıntılılarını dertlerini bilerek onlara davranmaya destek çıkmaya başlayalım?Sonuçta dünyada yaşanan her olayın mutlak bir sebebi var

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• aldatmak=başka biirne ilgi duymak kocamı seviyorsam neden başkasına ilgi duyayım başkasına ilgim varsa kocamla neden devam edeyim bu aldatma mantığını çözemedim ben zaten hiç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her kadın ya da erkek aldatır. İllaki fiziksel değildir aldatmak. Bakmak, aklından geçirmek, düşünmek, beğenmek bunların hepsi aldatma katagorisindedir ve herkes bir şekilde yapıyor. İllaki fiziksel aldatmaktan bahsediyorsan bunun bir çok nedeni var. İlgisizlik, sevgisizlik, ruhun açlığı bla bla bla. Cesaret ister ve her babayiğidin harcı değildir.

0|0
    0|0
  • Aldatan çook ben evli olsamm bırak aldatmayı başkasına bakmam bile.

0|0
    0|0
  • evli değilim nışanlıyım hiç aldatasım yokk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hangi kadın çıkıp ben aldatıyorum diyebilirki.

0|0
    0|0
    • valla arkadaşım profili gizleyip sevgilimin arkadaşından hoşlanıyorum oda bana bakıyo acaba versem mi ona diye soruları sıkça okuyoruz burda :)

Yükleniyor...