Boş hayat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

selam şimdi burdaki soruları okuyorum da yani ne güzel hayatları var insanların acı,tatlı en azından soru sorup ,paylaşabilecekleri bende ise hiç bişeey yok.bütün gün evdeyim .okul desen öss 3 kez

sözde hazırlanıyorum.hayattan hiçbir beklentim yok.sevebileceğim kimse yok.yani ölsem daha iyi.kimse benim umrumdadeğil bende kimsenin umrunda değilim.napim ben şimdi .ne güzel bazıları aşkla ilgili soru paylaşmış sevgilileri veya açılamadıkları insanlarla ilgili bense oturup bütün gün bu yazılanları okuyup ne şanslı insanlar diyorum yya .hayata bak beee :DD (ağlanacak halime gülüyorum )

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Öyle düşünme bence... Biraz dusunursen kedinin mutlu edecek şeyler bulabilirsiniz... Mesela çok şükür gözlerin görüyor ailen yanında başını sokacak bir evin var kendi ihtiyaçlarını kendin karsilayabiliyorsun...kısacasııı Bir dusunsen bulacaksın bi milyon neden:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence "Hayattaki amaçlarım beklentilerim ne, neler yapmak istiyorum" diye sor kendine.Elinde olmayanlarla üzülmeyi bırakıp elindekilere bakmaya başla.Küçük küçük mutlulukların farkına var.Bu arada başka insanların hayatları güllük gülistanlık değil -başka insanlardan biri olarak söylüyorum-Sonuçta her düşüşünde yardım da alsan kalkan sensin.

0|0
    0|0
  • ölsen daha iyi.

0|0
    1|0
  • Bi yerden basla,ya da şarapçı filan ol ne biliyim olum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• aşk işleri,boktandır.hiç bulaşma derim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...