Saçma bir iş görüşmesine davet konuşması

Beş dakika önce güzellik malzemesi satılan bir firmadan arandım. İş görüşmesine çağrıldım. Yalnız kadın beni geçen hafta aradığını görüşmeye çağırdığını ama benim görüşmeye gitmediğimi söyledi bense kısa bir süre anlayamadığım için sustum ve daha sonra ben sizinle daha önce görüşmedim konuştuğumuza emin misiniz diye sordum. Kadın tutturdu konuştuk diye ben ise böyle bir şeyi kesinlikle hatırlamadığımı söyleyince unuttunuz sayıyorum dedi. Ya arkadaş ben kesinlikle bu kadınla ya da o firmadan herhangi biriyle konuşmadım. Ne iş anlamadım. Yarın iş görüşmesine çağırdılar. İkamet ettiğim yere epey uzak bir yerde. Bunlar beni bir başkasıyla karıştırıyor olabilir mi? İsim benzerliği gibi. Kadının seside uykudan yeni kalkmış gibiydi. Şimdi ben iş görüşmesine gideyim mi? Kadının benimle olmayan bir konuşma yaptığını iddia etmesi bende olumsuz bir görüş uyandırdı. Sizce görüşmeye gitmeli miyim? İş satış danışmanlığı.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz işlerde dikiş tutturman mümkün değil arkadaşım... Hiç zahmet edip o kadar yol gitme...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bence gitme.Daha kiminle görüstügünün farkinda degil.

0|0
    0|0
  • Bir hafta öncesini, hemde iş görüşmesini unutacağınızı sanmıyorum, bence ortada güvensizlik sezici bir sürü döngü var.

Boşverin bu riski almayın..

0|0
    0|0
    • Unutmam imkansız bunun için hafızamı kaybetmem lazım. Risk derken ne gibi?

• Risk derken, inkar etmenize rağmen size olayı kabul ettirmeye kalkmaları bence size oyun oynadığının en büyük kanıtıdır.

• Her Şey olabilir. Kafana takma saçmasapan bir şeydir.

Hem yaşında genç hani unutman zor.

0|0
    0|0
  • Boşuna masraf etmeye değmez.Yola vereceğiniz parayla arkadaşlarla gezin.

0|0
    0|0
  • insan okuyacak be özet geçseydin

0|0
    0|0
  • dün dündür boşver sen git işi beğenirsen çalış beğenmezsen kalk gel zorla çalıştıracaklar değil ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Git bence.Her işte bir hayır vardır şansını dene :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...