Bankacılıkdan Anlayan Arkadaslar Bakarmısınız.?

Arkadaslar Yaklasık 5 Aydır düzenli bir işte calısıyorum bundan bir ay önce iş bankasından kredsi kartı müracatında bulundum kredi kartım beklemediğim limitle fazla şekilde geldi. ödemelerimi falan gününde yaptım sorun yasamadım yanı..dün maaşımı aldıgım bankayla gidip konustum kredi cekmek ıstedıgımı söledim tamam dediler her hangi bir sorun yok takıntın falan.kefilini al gel.bütün herseyı dün halletim kısa mesajla onaylandı mesajı gelecek dediler..ama hala gelmedi bankayı arıyorum sonuc belli olmadı bekleyın diyo acaba vermıceklermıkı böle yapıyolar.istemiş oldugum kredıde fazla bişe değil 5.000 lira falan

Güncellemeler:
Şubeyle Görüştüm Şimdi Ordakı Bayan Genel Müdürlüğe Ulasmamıs Hala dEDİ..Sistemmiş yavas o yuzdenmı kaynaklanıyo

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• ben banka cılılk okudum verırler sıkıntı yoksa yogunluk var bugun sıstemlerde hatta internette bıle bekle bıraz

0|1
    0|0
    • Şubeyle Görüştüm Şimdi Ordakı Bayan Genel Müdürlüğe Ulasmamıs Hala dEDİ..Sistemmiş yavas o yuzdenmı kaynaklanıyo

• aynen vakıfbankın sıstemlerdede sorun varmıs ben sıgortacıda calısıyorum musterı dedı bugun takmayın kafanıza duzelır ama5 oldu saat

Kızlar Ne Diyor 3

• aynı soruyu ikinci kezz neden soruyosun bilen olsa zaten cevaplardı az önce

0|0
    0|1
    • arkadasım acil bi ödemem oldugu ıcın bu kadar sık bogaz ediyorum.eger bu banka vermesse gidip başka bankadan talepde bulunucam ayrıca 2 defa sormussam cevap vermek zorundada değilsin

• görüntü kirliliğine gerek yok.

• Verirler yoğunluktandır

0|0
    0|0
  • az önce cevapladık ya..niye sordun yine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• teorideki kadar kusursuz işlemiyor malesef işler ama yakındır hallolur iş merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...