Bilinçsiz bir şekilde attığım imza ve iptal işlemi.. Hazırlık Sınıfı...

Merhabalar...

Sisteme yeni üye oldum ve verilen cevapların pek çoğunun mantık ve akıl çerçevesinde yapıldığını gördüm.. Aktif bir şekilde soru sormak istiyorum bu gerekçe sebebi ile.

Ben bu sene üniversite kazandım tam burslu. Sanat adına pek çok farklı çalışmalar yürütüyor ve konservatuvar (tiyatro) bölümü hazırlık okuyorum. İkinci bir üniversite olan Ankara Başkent Üniversitesini tam burslu olarak kazanmıştım. Ve kayıt yaptırdım.. Tedavi sürecine başlamadan önce bir yıl kayıt dondurdum. Ameliyat ve akabinde gerçekleşen tedavilerimin gerekliliği için dondurmuştum kaydımı. Lakin zorunlu olmadığı halde (sonradan öğrendim zorunlu olmadığını) bana hazırlık sınıfı için imza attırdılar kayıt olurken. Bende imzaladım.. Seneye birinci sınıfa başlıyorum ve hazırlık okumak istemiyorum yeterince zaman kaybettiğimden ötürü. Bunun iptali için dilekçe vermem uygunmuş. Farklı bir iptal yöntemi uygun mudur? Yahut her hangi bir örnek dilekçe bilgisi olan arkadaşlarımız var mı aramızda?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle. Hayatınızın her anında mutlu olmayı dilemenizdir, dileğim..

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hazırlık inan bana zaman kaybı değil.. yanlış bir düşünce senin ki..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...