Vicdanının rahatsız olduğunu söyledi. Birgün öyle birgün böyle nedir bu?

merhaba arkdşlar dünde sölemiştim biri var diye ve benden kaçıyordu dün 15 gün sonra gelip vicdanının rahatsız olduğunu daha önce bir evlilik yaptığı içn kaçtığını ama artık kaçmayacağını söyledi neyse sarıldı bana öptü filan yanağımdan derken bu sabah ne aradı ne beni bekledi ne cevap verdi tlfnuma bu defa niye kaçıyor bunun amacı ne olabilir ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yazık be ne istiyosun cocuktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• yoklama çekmiş, sende düşmüşsün güzelim.. bugün yanağından öptüren, yarın yine öptürür :)) seni elinde görüyor. yakında arayacak seni ama ondan daha önemlisi senin bazı harflerin neden yok ? klavyenin eksik tuşları mı var ?

0|0
    0|0
    • ne alaka 8 aydır peşimde olan insan bence acımasız bir yorum olmuş . ama haklıda olabilrsin klavye tuşlarına gelince tamda işime böylesi geliyo herhalde:) ee yani gelirsede artık ne yapim mesela bu akşam geldi diyelim iş çıkışı tepkilimi davranayım hiç bişey olmamş gibimi?

• görünce kalbim ağzıma gelecek gibi oluyor sevmekse neyse işte ondan...

• ağırdan al. hoppala zıplama hemen. bişey olmamış gibi davran. ne bilim bu aşk meşk işleri mantar be güzelim yaa.

• Kendine sor en mantıklı cevap bu

0|0
    0|0
  • Aklı karışık daha.. zamana ihtiyacı olacak..

Bu durumda bekleyebilecek misin ?

0|0
    0|0
    • beklemicem çünkü bir ay oldu dengesiz takılmaları yanımda iyi sonraısnda aramamalar sormamalar kaçmalar yoruldum

• dengesiz bir çocukmuş,

0|0
    0|0
    • evet aynen

• haklısın geldiğindede oyunmu oynuyoruz dicem uzak dur benden dicem ne yaptmsa olmadı

• onlar için üzülmeye değmez

Kızlar Ne Diyor 4

• Belkide düşünüyordur gelecekle ilgili planlar yapıyordur seni üzmek istemediği için belkide kendisini geri planda tutuyor olabilir.

0|0
    0|0
    • naısl yani planlar ?

• bilmiyorum öyle gibi gözüküyodu geldi netleştirmiş şekildeydi güya gerçeği anlattı ve artık kaçmak yok dedi yine ortalıkta yok ve ben yoruldum.

• sende haklısın.

• bellı kı henuz senle ılgılı cıddı duyguları yok.

0|0
    0|0
  • kızım oynatma kendini ağırdan al

0|0
    0|0
    • ne oynatması ya benim yüreğimi gördü o . ben iyi niyetli biriyim kendimi kullandıracak biride değilim.

• uzak dur biraz

• dengesiz mi bunlar yaa .. ne bu böylee seviyorsun anladım ama eğer o da seviyorsa çektir ona ancak değerini anlar yüz vermeye gelmiyor bunlar ..

0|0
    0|0
    • aynen öyle artık bende uzak duracam gelirsede yoruldum dicem

Yükleniyor...