Ne kadar aptalım ve yüzsüzüm..

Sevdiğim kızla aynı sınıftayız. Dün bana gülümsüyordu, konuşuyorduk. Bugün ise 15 tatile girdik diye vedalaşmak istedim. Derste küçük bir not yazıp onu çıkışta dışarı da bekleyeceğimi ve gelmezsende yine de hoşçakal diye yazdım. Ders bitti bir süre sınıfın kapısının önünde arkadaşlarıyla konuştu sonra göz göze geldik. Ve gitti...Keşke de onu çağırmasaydım diyorum. Ne kadar zoruma gitti anlatmam.. En azından bir arkadaşı olarak hoşçakal diyebilirdi. Neden böyle yaptı? Hayatımda hiç bu kadar utanmamıştım.. Çok kötüyüm şu an..

0|0
9|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden bu kadar yüzsüz ve aptalsın çabuk açıklamasını bekliyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne takiyosun böyle bir kizi salla gitsin. Kendini begenmisin biriymis iste. Her neolursa olsun gelip bi hoscakal demesi gerekiyodu. Amaci seni kücük düsürmekmis. Sende onun istedigini yapma. Olmamis gibi farz et hatta hic tinlama okulda yüzüne bile bakma arkadaslarinla gül eglen sonra bak bakalim kim kimin pesinden koscak :)) Aptal ve yüzsüz olan sen degilsin :))

0|0
    0|0
  • bosver takma degmez sen ıncelık yapmışsın o havalara gırmıs yazık

0|0
    0|0
  • Ne güzel.. Ne kadar masum :)) Keşke senin gibi erkekler artsa..

+ üzülme herşey olucağına varır

0|0
    0|0
  • amaaan takma gitsin

0|0
    0|0
  • kıyamamm. :D:D içim parçaladıasfdtgasfdasd boşver kızın yüzsüzlüğü o bikere. takmaya bile değmez.

0|0
    0|0
  • Bkz. Odun kız.

0|0
    0|0
  • boşver. değmez bile. ne yüzsüzsün nede aptal. sadece insanlıktan anlamayan zavallının tekine rast gelmişsin. totosu tavan yapmış . takma

0|0
    0|0
  • takma kızın utanmazlığı o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...