Sizce derbiyi Galatasaray mı Beşiktaş mı kazanır genşler ??

Malumunuz derbi var sizce derbiyi kim kazanır skor tahminlerinizi görelim genşler:D

• Galatasaray koyar
    78% (14)68% (13)73% (27)Oy Ver
  • İkisi de birbirine koyamaz
    0% (0)11% (2)5% (2)Oy Ver
  • Beşiktaş koyar
    22% (4)21% (4)22% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bir Fenerbahçeli olarak tabikide Beşiktaşı destekliyorum..bu sene şampiyon olur muyuz bilmem ama Beşiktaş olursa hiç üzülmem..:)

0|0
12|17

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• ne zaman maç?

0|0
    1|1
  • Galatasaray kazanır Allah'ın izniyle.

0|3
    0|0
  • Derbilerde kimin napıcağı pek belli olmuyor ... Ama Galatasayımız alıcak..

2|3
    0|0
  • Galatasaray Allah'ın izniyle

2|1
    0|0
  • çok eksiğimiz var malesef,tam kadro olsaydık ve hakemlerinde tarafsız karar vereceğini bilsem Beşiktaş yüzde yüz kazanır derim ama yinede puansız ayrılmayacağımızı umuyorum.

1|1
    0|0
  • İyi olan kazansın. Gs kazansın.

1|4
    1|1
  • aslanım alır bu macıııııı

2|3
    2|0
  • Galatasarayy

1|3
    0|0
  • Ben nedense derbi diyemiyorum ya bu maça. Galatasaraylı değilim beşiktaşlıda ama bence gs alır.

1|3
    0|1
  • gs alır inşallah

1|3
    1|0
  • dilerim besiktASKim alir..

1|2
    1|1
  • fenerli oldugun beşiktaş ve galatasaraya saygı duymamandan belli. böyle iğrenç ifadeler olan bir anketi oylamaya bile tenezzül etmem.

2|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Galatasaray kazanır diyorum maç için.Umarım dostluk kazanır.Beşiktaş dost ve kardeş takımdır bizim için.Ve bu sene tüm imkansızlıklara rağmen çok çok başarılılar umarım dahada iyi olurlar.Fenerli olduğunuz kullandığınız ifadeden belli zaten,güncellemede belirtmenize gerek yoktu.

2|3
    0|0
  • Galatasaray koymaz,çıkar aslanlar gibi oynar ve efendi efendi kazanır.Hatta ben cim bomun handikaplı kazanacagını düşünüyorum

2|3
    0|0
    • koyar falan diye yazmandan belli zaten fenerli oldugun,biz zaten anladık yorma kendini :)

• fener olsa koyardık da beşiktaşı yeneriz...

1|2
    2|0
  • dostluk kazanır

2|1
    1|0
  • Galatasaray gönullerin şampiyonu.

1|1
    0|0
  • Galatasaray alır ama çok zor olacak

0|2
    0|0
  • normalde g.saray kazanması gerekir ama berabere bitmesi de mümkün beşiktaş orta sahası daha dinamik .

0|0
    0|0
  • ergen buda sorumu yaa tabi ki Galatasaray her türlü alır...

1|2
    1|1
  • bu hafta bşk kazansın daha da toparlayamasın kendini ligde gs. şampiyonlar liginde başarılar. istanbul takımları ligde tepesi tıkla gitsin. antalya şampiyon olsun. bursa ikinci eses 3. hadi umarım olıur.:) kalın sağlıcakla.

0|0
    1|0
  • Koymaz.Galatasaray yener.

1|2
    1|0
  • Galatasaray kazanır. En az iki farklı skorla...

1|2
    1|0
  • illa koyması mı lazım

1|2
    1|0
  • Galatasaray alır maçı tahmınım

1|0
    0|0
  • galatasaray rahat almazmışmıymış

0|2
    1|0
  • bjk alsın

0|0
    0|0
  • gs taraftarı çok olduğu için doğal olarak cevaplar ve anket de ona göre olacaktır ama bjk alır bence veya berabere kalırlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...