Merhabalar size bir sorum olacaktı. Acaba karın kası yapmak için yaklaşık ne kadar çalışma gerekir?

Merhabalar size bir sorum olacaktı. Acaba karın kası yapmak için yaklaşık ne kadar çalışma gerekir?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok. bogazini tutup yaglari yakicanki kaslar cikabilsin gunyuzune. sıkı bir egzersiz programin olucak bide. kosucaksin falan bayagi. zor is yani nerden baksan 9 ayi bulur hatta daha uzun bile surebilir senin fizigin bunyen ve karakterine bagli bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Karın kası sadece egzersizle olmaz. Göbekteki yağı düşürebildiğin en küçük seviyeye indirmen gerek.

Egzersiz işin basit kısmı.4-5 farklı çekik hareketini, haftada 3 gün, 15*3 şeklinde yapsan bile yeterli yani.

Önemli olan mideyi tutmak.

0|0
    0|0
  • Yağ oranına bağlı. Misal benim %12 altında olduğundan 1 ayda çıkarabilirim. Düzgün ve düzenli çalıştıktan sonra ise hemen çıkabilir ama böyle bir karın istiyorsan göbeğinde fazlalık olmamasına özen göster derim

0|0
    0|0
  • Şu haliyle bile çok güzel duruyor ;)

0|0
    0|0
  • Seni ıssırır yerim.. Ya tutamıyorum kendimi. Pardon ama. Gördüğümde hissettiklerim.. Çok daha kötüsünü hissediyorum da, şimdi paylaşmayayım, sıkıntı olmasın :) Walla fena oluyorum, en iyisi kapatıyım, hadi görüşürük :)

0|0
    0|0
    • Senin misalini sinkaf edeyim diyesim geldi :) Ama demiycem tabi. ben direk seni... tövbe tövbe...

• Bu sen değilsen bu kadar kızlar için en iyiyis daha fazlası çok itisi eğer sensen bu yeter bu kadar

0|0
    0|0
    • Ben değilim sadece misal olarak koydum fotoğrafı, teşekkürler 👏🏼

• Göbeği eritmek kas yapmak demek değildir.. Kas (adale) Ağır kiloya maruz kaldığın zaman büyüme gösterir...

0|0
    0|0
  • Resimdeki gibi olmazsa sevinirim.

0|0
    0|0
    • Resimdeki ben değilim ama teşekkürler 👏🏼

• çok uzun bir süre yağ olmayacak birde

0|0
    0|0
  • Yağ oranına bagli

0|0
    0|0
  • 3-6 ay arasında metabolizma ve anatomiye gore kişide farklılık gosterir en önemli konu beslenmedir

0|0
    0|0
  • 40 gün

0|0
    0|0
  • Bende bu soruda kalacam 😊 bende bu cevabı beliyorum çünkü 😂

0|0
    0|0
  • Diyet kardiyo ve agirlik calismasi dersek 6 ay gbi bisi

0|0
    0|0
  • Gubkük çalişiyorum karin kaslarim çikti yağ otanin %7 felan olursa belli oluyor

0|0
    0|0
  • Bu resimdeki hal itici yaa

0|0
    0|0
  • fizigin benimkinden daha iyi :d

0|0
    0|0
    • Bu resimdeki ben değilim 😝 Sadece misal olarak 😂

• Mekik ve günde 10 dk lık programlarla 3. Aydan sonra sonuç alabilirsin

0|0
    0|0