Kapat

Merhabalar size bir sorum olacaktı. Acaba karın kası yapmak için yaklaşık ne kadar çalışma gerekir?

Merhabalar size bir sorum olacaktı. Acaba karın kası yapmak için yaklaşık ne kadar çalışma gerekir?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Çok. bogazini tutup yaglari yakicanki kaslar cikabilsin gunyuzune. sıkı bir egzersiz programin olucak bide. kosucaksin falan bayagi. zor is yani nerden baksan 9 ayi bulur hatta daha uzun bile surebilir senin fizigin bunyen ve karakterine bagli bu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Karın kası sadece egzersizle olmaz. Göbekteki yağı düşürebildiğin en küçük seviyeye indirmen gerek.

Egzersiz işin basit kısmı.4-5 farklı çekik hareketini, haftada 3 gün, 15*3 şeklinde yapsan bile yeterli yani.

Önemli olan mideyi tutmak.

0|0
    0|0
  • Yağ oranına bağlı. Misal benim %12 altında olduğundan 1 ayda çıkarabilirim. Düzgün ve düzenli çalıştıktan sonra ise hemen çıkabilir ama böyle bir karın istiyorsan göbeğinde fazlalık olmamasına özen göster derim

0|0
    0|0
  • Şu haliyle bile çok güzel duruyor ;)

0|0
    0|0
  • Seni ıssırır yerim.. Ya tutamıyorum kendimi. Pardon ama. Gördüğümde hissettiklerim.. Çok daha kötüsünü hissediyorum da, şimdi paylaşmayayım, sıkıntı olmasın :) Walla fena oluyorum, en iyisi kapatıyım, hadi görüşürük :)

0|0
    0|0
    • Senin misalini sinkaf edeyim diyesim geldi :) Ama demiycem tabi. ben direk seni... tövbe tövbe...

• Bu sen değilsen bu kadar kızlar için en iyiyis daha fazlası çok itisi eğer sensen bu yeter bu kadar

0|0
    0|0
    • Ben değilim sadece misal olarak koydum fotoğrafı, teşekkürler 👏🏼

• Göbeği eritmek kas yapmak demek değildir.. Kas (adale) Ağır kiloya maruz kaldığın zaman büyüme gösterir...

0|0
    0|0
  • Resimdeki gibi olmazsa sevinirim.

0|0
    0|0
    • Resimdeki ben değilim ama teşekkürler 👏🏼

• çok uzun bir süre yağ olmayacak birde

0|0
    0|0
  • Yağ oranına bagli

0|0
    0|0
  • 3-6 ay arasında metabolizma ve anatomiye gore kişide farklılık gosterir en önemli konu beslenmedir

0|0
    0|0
  • 40 gün

0|0
    0|0
  • Bende bu soruda kalacam 😊 bende bu cevabı beliyorum çünkü 😂

0|0
    0|0
  • Diyet kardiyo ve agirlik calismasi dersek 6 ay gbi bisi

0|0
    0|0
  • Gubkük çalişiyorum karin kaslarim çikti yağ otanin %7 felan olursa belli oluyor

0|0
    0|0
  • Bu resimdeki hal itici yaa

0|0
    0|0
  • fizigin benimkinden daha iyi :d

0|0
    0|0
    • Bu resimdeki ben değilim 😝 Sadece misal olarak 😂

• Mekik ve günde 10 dk lık programlarla 3. Aydan sonra sonuç alabilirsin

0|0
    0|0