Kavga ettik ve numarama kadar silmişti..geçen gün ekledi

Arkadaşlar, eski bi defterim msn de. 8 ay kadar önce kendisi silmişti beni..Kendisi Yunanlı, iş dolayısıyla tanışmıştık ve kendisini ülkemizde gayet güzel ağırlamıştım :)) iki sefer.. sonra bi nedenden kavga ettik ve numarama kadar silmişti..geçen gün ekledi, şimdi konuşmaya çalışıyor, bir sürü şey soruyor,Türkiye ye geldim keşke arasaydım seni falann gibi. özel hayatın nasıl, nerdesin sorup duruyoru.. Sonraki adımını tahmin edebilen var mı?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• bizim buralarda kriz kırıla gidiyor. Erkekler açlıktan ölme derecesine geldi , sana dönmek zorunda kaldım. Nolur benle barış tekrardan bedava şeyleri özledim :))

0|1
    1|0
    • :-))) sanırım.. işin içine cami-kilise de girmişti bizde.. ayasofya yerebatan falan.. kültürel bi boyutu da var.. maksat memleket turizmine katkı :-)) her ihtimale karşı form tutayım ben :-))

• senin iş iyiymiş :)

• iyiy Dİ :-)) şimdi eski egemenlik alanımı kazanmaya çalışıyorum..es kaza zaten bi kazanırsam gücüm ve egomu hayal edemiyorum .-))

Kızlar Ne Diyor 5

• bu yaşta hala eski sevgiline eski defter diyorsan bulabileceğin yegane kadın tipi bu tarz kadınlardır. kendi düşen ağlamaz. şimdi boş sayfalarını seninle doldurmak istiyor belli ki.

1|0
    0|0
    • Karakteristik geleneksel düşünce...bu yaşta derken, napiyim, hızlı yaşıyorum,genç kalıyorum. Bunlar, başka biri varken fuck-body olabilen çeşitler, kim hangi işte iyiyse oraya yani, pragmatizm, sizin benim gibi diiller..o kadar dar düşnmeyin

• bu yaşta hala sevgili diyosan meselen daha büyük

• sevgili, arkadaş, en yakın dost diyorum

• Bir kaç deneme yapmış şu anda boşta kalmış sana yazıyor çok açık 8 ay sonra yazdığına göre epeyde umutsuz bir halde olmalı

0|0
    0|0
    • Turkish Delight ı özledi diyosun?

• Next step is sen Yunanistana gelmek :D

0|0
    0|0
    • yes, i will do it.. zaten kıyısınden döndüm.. ama o gelir zaten, geliyo :-))

• Opote üstte yazıyor cevap. Daha neyi hissedicem.

• tamam.. baklaım gelecez :-))

• Yüz verirsen sevgili olursunuz.

0|0
    0|0
  • amca işin yok mu yaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ağırladığın seferlerde sabah giderken yüzünde hoş bi gülümseme bıraktıysan, ağırlanmayı özlemiştir :D

0|0
    0|0
    • kesinlikle öyle.. Türk-Yunan dostlupğuna neler feda ettim ben :-))

• misafirperverliğimizi göster ona! :D

• FINISH HER! diyosun :-)

Yükleniyor...