Bir erkek sinirlenince neden yıkıcı oluyor

tamam kızlar da çok yaralıyor bazen ama erkeklerın tartısması konustukları daha cok can yakıyor neden kendınzı tutamıyorsunuz ... mesela kız o an ne yaparsa sakınlesırsınız olayı kapatmasınızda sakın bır şekılde halletmeye calısırsınız ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Söylediklerini dikkate aldığınızı gösterin hissettirin yeter.

Erkek söylediklerinin kale alınmadığını düşündüğünde genelde yıkıcı olur.

karşı bir fikriniz varsa bile bunu daha sonra sakinleştiğinde dile getirin, bunu da tatlı dille yapın. öpücük faydalı olabilir aşağıda bi arkadaşın dediği gibi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ben sinirlendiğimde 24 saat yalnız kalmak isterim. o arada hala ulaşıp birşey söylemeye kalkıyorsa daha çok sinirlenir pire için yorgan bile yakabilirim. insanlar yalnız kalmak istediğinde bu gerçekten yalnız kalmak istiyor demektir. diretmeyin.

1|0
    0|0
  • Henüz kişiliğiniz oturmadığı için oluyor.Olgun bir hatun kendine bağırılmasına saygısızlık edilmesine izin vermez.Daha çocuksunuz.

0|0
    0|0
  • bi suçu varsa bu yüzden tartışma çıktıysa sussa tamam haklısın dese erkek susar

1|0
    0|0
  • git burdan git

1|0
    1|0
  • bi öpücük ver baktın olmadı bir tane daha kesin işe yarar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• testislerle alakalıdır. o testisler dolduğu zaman erkek tarafı sinirli olur. bu yüzden toplumda kadının yeri önemlidir. ha diyelim toplumda hiç kadın yok, o zaman o testis dolmaz zaten. bütün erkekler birbiriyle iyi geçinir.

0|0
    0|0
  • ya anyen benim sevgilim çok sinirli çok kırıo beni napıcm :(

1|0
    0|0
    • öle durumlarda napıosun

• anladım öyle de devam eder zaten

• ewet :D

• cidden öyle oluyorlar. ben masum masum sesimi çıkartmıyorum. böyle kırılmış üzülmüş gibi kollarına bırakıyorum kendimi. işe yarıyor.

1|1
    0|0
Yükleniyor...