Konuşulmayan insanın facebook'ta hala ekli olmasının nedeni?

Bir erkek kendisiyle konuşmayan bir kızı neden facesinde tutar?kız küsüyor konuşmuyor erkek de aynı şekilde konuşmuyor.selamlaşma dahi yok.ama facede arkadaşlar.kız erkek siler diye bekliyor erkek de silmiyor.birbirinden beklentileri olabilir mi?erkeğin mi silmesi lazım ona küsen kızın mı?erkek rahatsızlık duysaydı siler miydi sizce?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek farklı amaçlar da taşıyor olabilir. Facebook çok amaçlı kullanılan bir ağ. Neden ekli durduğuyla ilgili binlerce senaryo yazabiliriz. Kızın fotoğraflarına bakıyor olabilir, paylaşımlarını beğendirmek için onu ekli tutuyor olabilir ve daha birçok ihtimal erkeğin aklında yer etmiş olabilir. Sormak lazım erkeğe, niye beni silmiyorsun lan diye :)

0|0
    0|0
    • kadında bu amaçla silmiyordur.

• aramız iyiydi ben ona kırıldım ve kalbim doğrulmadı bi türlü.gerçi o konuşmak için çok çabaladı da ben yanaşmadım.konuşabilseydik meseleyi hallederdik de o da bıraktı artık ben konuşmayınca.ya da zaman bıraktı bilemezsin ki karşı tarafın düşüncesini!

• İki tarafdan birisi alttan alıcak mecburen. Aranız iyiyse yeniden düzelir. Mesela sen alttan alabilirsin, bu konuda gurur yapmaya gerek yok. İkili ilişkilerde konuşma önemlidir. Bak sen de diyorsun konuşabilseydik hallederdik diye. Birşeyleri bahane et ve konuş onunla, tabi konuşmak istiyorsan.

Erkekler Ne Diyor 7

• Yazışmadığım insanları daha 3 gün önce temizledim, bence her iki tarafta birbirine öncelik tanıyor ve en sonunda karar veren karlı çıkıyor.. :)

0|0
    0|0
  • Kız neden silmiyor kız neden erkeğin silmesini bekliyor ben çoğu zaman unutuyorum çok kızdırmadığı sürece kız erkek farketmez

0|0
    0|0
  • Yedekte tutuma derkler bu olaya. Yahudinin işi bozulunca eski defterleri karıştırırmış. Alacağım birilerini bulabilirmiyim diye::)))) ğer istemiyorsan sen sil. Ha peki sen neden silmiyorsun.?

0|0
    0|0
  • hangi taraf rahatsızsa o taraf siler..

0|0
    0|0
  • ''Bi kenarda dursun gün gelir lazım olur'' mantığıdır , gardrobuna bakarsan daha iyi anlarsın ne demek istediğimi ;)

0|0
    0|0
  • İKi tarfında birbirinden beklentisi olduğu açık yada birisi hiç kçna takmıyordur face ekli yada değil diğeride bunu abartıyordur:)

0|0
    0|0
  • cevap kısa ve net içten içe duyulan hayranlık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yo ben ayrıldığım kişiyi bile silmedim ne gereği var.

0|0
    0|0
  • Önem verdiği sevdiği biri olsaydı ayrılıktan candıgı için onu hemen silerdi , silmemesi bişi hissetmedgi anlamına gelir

0|0
    0|0
    • ayrılık falan diye bişey yok.sadece arkadaştık biz.o kadar.aşk olsaydı çok farklı olurdu.

Yükleniyor...