Erkek arkadaşımın amacını anlayamıyorum.

Arkadaşlar benim bi eski sevgilim var ama hala buluşuyoruz. konuşmuyoruz konuştuğumuz zaman kavga ediyoruz sadece buluşmak için sözleşip buluşuyoruz . buluşmak dediğim de cinsellik anlayın artık orasını. ben ona aşığım onunla beraber olmak istiyorum sürekli ama o beni yanında olmadığım her dakika tersliyor sanane diyor şimdi küfrettircen kendine diyor. bazen de küfrediyor. amacı ne ben ne yapmalıyım? yanımda olmasını istiyorum bu durumu nasıl düzeltebilirim ?

0|0
4|9

En İyi Kız Görüşü

• Bazı ilişkiler temeli olan bir bina gibidir giderek yükselir çok büyük bir felaket olmadıkça yıkılmaz.

Bazıları konteyner gibidir sağlamdır güzeldir ama büyümez ve bulunduğu yerden kaldırılıp götürülebilir.

Sizin ilişkiniz çadır gibi dostum barınma özelliği yok ve ihtiyaç olduğunda kurulup ihtiyaç olmadığında toplanıyor.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Seninle sadece cinsel ilişkiye girmek için biraraya gelen bir insanla hala birlikte olmak istemen bir hata. Dikkat edersen cinsel ilişkiye girme demiyorum sadece biraz kendine saygı duymanı ve seni bir et parçası yada zevk aracı olarak gören eski erkek arkadaşından biran önce uzaklaşmanı istiyor ve diliyorum. Cinsel ilişki günlük yaşantının bir parçası kadınsın duramıyorum diyorsan istediğin kişiyle beraber olabilirsin ama onunla olup bu zevki sana çektirdiği onca şeye ramen ona tattırma derim ben. İnan bana sen yanında olucak daha iyi insanları hakediyorsun ama onun bacak aranla yanında tutmayı kes...

0|0
    0|0
  • yapacağın birsey yok. o seni kullanıyor. sende onu. duygusal bir şey kalmamış.

0|0
    0|0
  • Cinsellik için buluşuyorsanız

Adam için sadece bir zevk kaynağısın

İstersen kendini öldür ama gene öyle kalıcak

kulağına küpe yap.

1|0
    0|0
  • O istediğinde sen yanında oluyorsa , O seni sürekli yanın da ne yapsın ...

1|0
    0|0
  • Senin gibi kızlar anne olacak ya ben ona üzülüyorum..

2|0
    0|0
  • İyi kullanıyor seni her erkeğin hayalini süsler senin gibi hatun. Gel dedi mi gelir git dedi mi gider. İstediğinde hop altında...

0|0
    0|0
  • adama kendını bır guzel kullandırıosun kısacası afern sana senın gıbısı nasıp olmaz herkese hıcbıseyı duzeltemezsn o admaın malısın ve bunu secmıssın

0|0
    0|0
  • boşver güzelim bu sekilde davranan birine ne yapsan yaranamassın salla gitsin..

0|0
    0|0
  • ona karşını sevgini belli edeceksin ve onu kendine çekmeye uğraşacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen mazoşistsin, o yüzden bunu yaşıyorsun. Eğer ub durumundan memnunsan bir şey yama, böyle devam et, ama rahatsızsan da bu paarzitle iritbatıın kes ama sen bence onsuz yapamazsın- mazoşistler kendilerine iyi davranan kişileri iter, kendileriin aşağılayan kişilerden de kopamaz

1|0
    0|0
  • Kadın sevgi uğruna herşeye hazırdır, hatta sevişmeye de. Erkek ise sevişmek için herşeyi feda etmeye hazırdır; Sevmeyi bile !

2|0
    0|0
  • seni kullanıyo ve sende buna izin veriyosun bu ne çarpık bir ilişki ..ama o seni sevmiyo :( .. daha fazla kullandırtma kendini daha çok üzülürsün ilerde :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...