Ibadet etmek chakralari acar mi?

Son zamanlarda eleştirici,ön yargılı ve olumsuz bir gidişatta olduğumu fark ettim.Ne kadar kötümser yaklaşırsam korkularımın gerçekleştiğini,bunun döngü halinde devam ettiğini anlayınca biraz araştırma yoluna gittim.Bir takım bilgilerle bazı chakralarımda tıkanıklıklar olduğunu gördüm.Chakraları açmada,abdest almanın suyun şifasını,namaz kılmanın da; uzmanların gösterdiği hareketler ve olayları kabullenip sevgiyle yaklaşmak durumuyla birebir örtüşebileceğini düşündüm.Bir an uzun zamandır namazdan,kuran okumaktan,tesbihten uzaklaştığım için bu kadar karamsar mı oldum diye sordum kendime,cevabı konusunda fikirlerinizi bekliyorum.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Valla Chakra, mhakra sanıyorum yansıtılan enerji falan demek ne kadar doğru bilemem ama sen abdestini al ve namazını kıl. Çünkü namaz kılmayan kişilerin başına dünyada altı müsibet isabet eder:

1-) İyiler kısmından adı kaldırılır. Namaz kılmayan iyi bir insan değildir

2-) Ömrünün bereketi azalır. Hayattan bri şey anlamaz

3-) Rızkının bereketi azalır

4-) Hiçbir hayrının maneviyatı kabul edilmez

5-) Dualarının kabul edilmemesi söz konusudur

6-) Büyüklerin yaptığı dualar o kişiye kabul edilmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Senin chakraların zaten açık bunu ibadet konusu yapmana hiç gerek yok. Yinede gelecekte nur yüzlü bir gelecek istiyorsanız buyurun size İslamın nimetleri.. :)

- İman esaslarına şüphesiz olarak inanır.

- İbadetlerini Allah'ın emrettiği şekilde yapar.

- Rasulullah (s.a.v) efendimizin yoluna uyar.

- Dinimizin yasakladığı içki,kumar,uyuşturucu,hırsızlık,dolandırıcılık v.s. gibi kötülüklerden kaçınır.

- Yalan söylemez,yalancı şahitlik yapmaz,yalan yere yemin etmez,kimsenin aleyhine konuşmaz.

- Ne eliyle,ne diliyle hiç kimseyi incitmez.

- Verdiği sözde durur,emanete ihanet etmez.

- İnsanları birbirine düşürecek her türlü söz ve davranıştan kaçınır.

- Kimseye darılmaz dargınları barıştırır.

- İki yüzlülükten sakınır,özü sözüne uygun ve dosdoğru olur.

- İyi ve ahlaklı kişilerle arkadaşlık yapar kötü huylu kimselere nasihat eder.

- Anne ve babasına saygılı olur onları üzecek söz ve davranışlardan kaçınır.

- Küçüklere sevgi,büyüklere saygı gösterir.

- Komşularını incitmez,elinden geldiğince iyilik yapar.

- Birisine haksızlık ettiği zaman özür diler,hak sahibine hakkını iade eder, Allah'tan af diler.

- Kendisine kötülük yapanlardan öç almaz haksızlık edeni bağışlar.

- Helal yollardan hiç ölmeyecekmiş gibi dünya için ,yarın ölecekmiş gibi ahiret için çalışır.

- Herkese iyi davranır.fakirlere düşkün ve kimsesizlere yardım eder.

- Evini saray,eşini sarayının sultanı,çocuklarınıda süsü olarak görüp onlara zaman ayırır.

- Allah yolunda,vatan ve millet için gerektiğinde elinden gelen hiç bir fedakarlıktan kaçınmaz.

- Kimse ile alay etmez,kimseyi küçük görmez,herkesle iyi geçinir,alcak gönüllü olur.

- Bütün müslümanları din kardeşi olarak allah için sever.

- Karşılaştığı zorluklar karşısında ümitsizliğe düşmez sabırlı olur.

İŞTE ÖRNEK MÜSLÜMAN BUDUR.

0|0
    0|0
  • ibadet etmek her sorunun halleder

0|0
    0|0
  • ibadet etmek Allaha olan yolunu açar , cennete olan yolunu açar , iyiliğe olan yolunu açar ama İslam diniyle alakası olmaya ve budist uydurması olan chakraları açarmı bilmem..

0|0
    0|0
  • ibadet çok güzel olduğunu düşünüyorum böyle cemaatten elit olan arkadaşlarım var adamlar çok mütevazi en açık örnek SUAT KILIÇ

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İbadet ALLAH için yapılır ,ALLAH ettiğimiz ibadetlerin karşılığını bize manen verir ,kendi çıkarın için ibadet etmeyeceksin .

0|0
    0|0
    • dar bir bakış açısıyla eleştirel bir yorum olmuş.İbadet Allah için yapılır,niyeti ibadet olan kimse zaten bunu Allah için yaptığını bilir.Allah yolunda yapılan her iyi şey,insanı manen rahatlatır.Ben karamsar düşünmeye başladığım bir dönemde ibadetlerimi aksattığım için bunun olabildiğini farkettim.Chakra denilen şey de islamda adı farklı geçse de bir nevi enerji yani manevi güç.Bilimsel terimlere bu kadar kapalı olmayalım,ben bilimdeki her zerrede islamın ışığını keşfediyorum

• bende senin gibiyim , 20 25 gündür bıraktım daha eskisi gibi olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...