Sizden hoşlanan bir erkeğe karşı siz birşey hissetmiyorsanız ona karşı nasıl davranırsınız?

Ya ben bir tane kızdan hoşlanıyorum.Bunu birşekilde söyledim ona ama çok ayrıntıya girmedik.Kafam sakin oldugu bir zaman konuşalım dedi.Bu kızı bana bakarken yakalıyordum hep.Sürekli göz göze geliyordum.Bu yüzden aşık oldum bende ona :( Ona karşı hislerimi azda olsa söyleyeli aradan 1 aya yakın bir süre seçti hala konuşmadım cesaretimi toplayıp.Bu süreç içerisinde hep konuştuk hatta bir kere onun yapamadıgı birşey vardı benden rica etti yaparmısın diye buluştuk yaptık flan.Hiç soguk davranmadı bana.Yani demek istediğim siz olsanız bu durumda ve olumsuz düşünseniz karşınızdaki umutlanmasın diye ona karşı uzak durmazmısınız? Ne yapayım sizce ben :(

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Demek kı o da senden bıraz hoslanıyor ama bence zamana bırak bu durumu

0|0
    0|0
    • ya içim içimi yiyor zamana flan bırakmıcam öyle diye diye sonra başkaları kapıyor güzel kızda konuşcam en yakın zamanda

Kızlar Ne Diyor 4

• Direk reddederim,umut bağlamasın..yazık yaw:(

Karakter meselesi biraz da.

0|0
    0|0
  • Ne çabuk aşık oluyorsunuz yahu.

0|0
    0|0
    • Çabuk aşık olmak ile herkese aşık olamamak arasında çok fark var.

• önce bi adım atmalısın açıkla kı içinde kalmasın kızdan gelecek cevaba göre yoluna bakarsın sende.

0|0
    0|0
  • en doüğrusu umutlanmasın diye uzaklaşmak tabi ki ama her zaman bunu yapamıyorsun. Aynı işyerinde ya da okuldaysan hatta aynı sınıfı paylaşıyorsan bu şekilde davranmak mümkün olmayabiliyor. en kısa zamanda konuşup seninle ilgili hislerini öğrenmelisin. ama bir kere adım atmışsın ve senden hoşlanıyor olsaydı konuyu tekrar açman için sana cesaret verirdi. Yine de belli olmaaz, yeniden konuş derim daha fazla bağlanmadan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...