Eski kasamın bütün parçalarını söktüm

Şimdi onları nasıl takacağımı bilmiyorum takabilirmiyim yada bilgisayarcıya götürsem takar mı ?

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bilgisayarcı takarda sen sökerken dikkatli bakıp işaretlemedinmi aslında basit ana kart anakartın üzerindekiler ekran kartı ses kartı vsvs bağlantılar bu kadar enerji kablolarını unutma tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• hem seve seve çünki dünya para alıcaktır

bence vatan,satürün gibi yerlere gi ürün alırgib toplat onlara

daha ucuz hem güçlü olur çıkar bilgisayarın

0|0
    0|0
  • sökerken bakaydın ya ne nerden çıktı diye hiç gülceğim yoktu Allah da seni güldürsün ne deyim :D yakın bir bilgisayarcıya git o takar artık ya da deneye deneye tak (:

0|0
    0|0
  • başlığın başını "eski kaşarım" diye okudum bir an :D:D bilgisayarcıya götür, internet cafeye bile götürsen takarlar :D

0|0
    0|0
  • Eline anakartı al diğer parçaları uyan yerlere tak

0|0
    0|0
  • Ben olsam takardım.. :)

0|0
    0|0
  • etrafında yokmu pc den anlayan kimse yoksa , pc ci bu işi fırsata çevirip baya iyi taka :D

0|0
    0|0
  • bana gel .ben takarım. neden takmayayım. takmaz olur muyum takarım takır takır hemde

0|0
    0|0
  • eskiymiş zaten at gitsin yada paketle koy bir köşeye

0|0
    0|0
  • kargoyla yolla ben takayım işçilik ücretinide bi zarfa koyuver sana zahmet..:)))

0|0
    0|0
  • iyi takar.

0|0
    0|0
  • Görende milyon dolarları saklayan kasayı parçaladı sanar

0|0
    0|0
  • Takar tabi bende yardımcı olurum elinde ne var şuan söyle nereye takacağını söylim

0|0
    0|0
  • Sen takaman sökerken neden nereden çıkardığına bakmıyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Parçaların hıcbırı dıgerının yerıne uymaz hangısı nereye uyuyorsa oraya tak gıtsın acmadan once de siper aldın mı sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • kapıyı kilitle ve koşmaya başla

0|0
    0|0
  • Çok zor bir işlem değil aslında. Sökerken az çok aşina olmuştur gözün parçalara. Sökmeden önceki halini de hayal edersen biraz zamanını alsada yapabilirsin diye düşünüyorum. Ben yapardım şahsen.

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık

0|0
    0|0
  • O kadar da zor değil eğer nasıl çıkarttığını hatırlıyorsan yaparsın. Ben yapmıştım :)

0|0
    0|0
  • Kaybolmuşsun, haritaya bak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...