Şimdi ben boşamı spora gittim:(?

5 ay kadar spora gittim çok güzel belim daha ince ve kaslanmaya müsait hale gelmişti. sonra araya tatil girdi :( yedik içitik gezdik derken yine bir ayva göbegi oluştuu oooffffff :( bir 5 ay dahamı ugraşçam simdi ben çookda yemiyorumki neden böyle oldu yaaa

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Boşa değil

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• takma kafana boyle seylerı ya mıgdenden onemlı degıl :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Hhaa bu spor çok nankor. bende de aynı sorun oldu ve baya moralim bozuldu. s süreklilik istiyor malesef

0|0
    0|0
  • Kas hafızası denen bir durum var şimdi başla 1 2 ayda aynı şekline geri döner ama zaman kaybetme yoksa dönüş dahada uzar

0|0
    0|0
  • Hayirlisi 😕

0|0
    0|0
  • Her sabah aç karnına limonlu su iç ve ekmeği az ye yuruyus yap en fazla 2 haftada eskı halıne gelırsın :)

0|0
    0|0
    • aaa bak ben o limonlu suyu 1 aydır içmiyorum :s ondanmı oldu acaba

• Kendinde demişsin ya yedik içtik diye. Göbeğin en sevdiği şeyler karbonhıdrat ve hareketsızlıktır. Aksamları 9 dn sonra bısı yeme (ıvır zıvır dahıl). Mesela ben 1 .5 ay once ayva gobegı gıbı bırazda simitliydim sadece yurudum dedıklerımı yaptım şınav çektım şimdi göbegım yok. Tbı baklava kasımda yok :/

• fittnes da yemek herşeyden önemlidir sen düzgün beslenir yılda %12 gelişirsin bir insa kötü beslenir yılda %6 gelişir

0|0
    0|0
  • Hayat böyle işte yapcak bişey yok şimdi 5 ay daha uğraş ben 2 senedir yapıyorum fakat bırakmadım hiç yani bahaneye gerek yok şimdi evde şınav çekerdin, mekik çekerdin, squat yapardın yine formunu korurdun hiç olmadı koşu yapardın

0|0
    0|0
    • ayak bilekleri kilo almazmı yaa bacaklar filan neden göbek alıyo sadece

• Benim kilom göbeğe gidiyor o iyide basenlere gittiğini düşün ve rahatla

• kas hafızası dıye bırsey var eskı formuna kavusman fazla bır zaman olmaz.

0|0
    0|0
  • Spor istikarar ister yasam bicimi haline getirmelisin beslenmeni 5 ay cok uzun sure degil zaten

0|0
    0|0
  • Kilo almaya elverişlisin. Yediklerine dikkat et.

0|0
    0|0
  • 5 aylık sporu ne yedinde boşa çıkarttın öyle

0|0
    0|0
    • hiç biyerim kilo almıyor göbegim alıyor. bacaklarım çöp gibi keşke bacaklarım alsa :(

• yok be bana kalırsa basen falan daha sıkıntı oluyo göbekte olması biraz daha iyi

• hayır benim bacalarm çok ince ayak bilegim kopcak yakında :D düşün yani

• Ayva gobek iyidir

0|0
    0|0
  • bu spor böyle maalesef Bıraktığın an geri alıyosun

0|0
    0|0
  • :)) herkez ben degilki arkadas sıpor neyinize sizin :))

0|0
    0|0
  • Ee bel böyle bişi işte bırakmaya gelmez ☺️

0|0
    0|0
  • Ayvaysa bırak yok kavun karpuzsaa. d devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...