YARDIM VE MOTİVASYON?

165 boyunda 65 kiloyum. Güzelde bir hatunum. Ama küçüklüğümden beri kilo problemim hep vardı. 95kilodan 59a kadar düştüm bir ara sporla herkes 55 gibi durdugumu söyledi. Hala spor yapıyorum aslında ama boğazıma düşkün biriyim, spor daha da acıktırıyor. 55edüşmek istiyorum ve artık spor yapmaktan sıkıldım. Midemi küçültmem lazım. Baldırlarım ve karın bölgemden şikayetçiyim. Sporsuz 7 kilo kadar verebilir miyim. SIKILDIM!

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Verebilirsin. Şöyle ki; Gıda dediğin şey enerji içerir ve hepimizin bildiği gibi buna "kalori" diyoruz. Senin bedeninin fonksiyonlarını sürdürebilmesi için alması gereken bir ideal kalori miktarı var. Bu miktarı alırsan ne kilo alırsın, ne kilo verirsin. Bu miktardan az alırsan kilo verirsin, çok alırsan kilo alırsın. Spor kas yoğunluğunu koruduğu gibi dolaşımı hızlandırır ve kalori yakımını da hızlandırır, kalori yakması da cabası. Mantık çerçevesinde çok az miktarda doğrru beslenip spor yapmasan da yine kilo verirsin. Fakat bu süreç uzar. Kas yoğunluğundan kaybın olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Evet verebilirisin zaten kilo vermek istiyosan kolari acigi cikarman gerekir spor yaparsan cok kalori yaktigin icin cok olur ama dengeli duzenli beslenme programiyla spor yapmasanda bu acigi cikarabilirsin ogunler halinde beslenerek en az 5 ogun 3 ana 2 ara ogun gibi siksik yiyerek iyi bir hale gelebilirsin burada amac kaloriyi dogru gidalardan almaktir kalorisi dusuk besin degeri yuksej gidakar tercih edil eye ozen gosterilmelidir bu arada beslenme okuyorum ve spor antrenoruyum yardimci olmaya calisirim

0|0
    0|0
  • 55e tekrar düşşşşş

0|0
    0|0
    • Ulan sıkıldım. Spor yapıyorum ama yediğim için veremiyorum. 69ua çıkmıştım kışın 64e indim yine ama yok veremiyorum sporuda seviyorum ama sıkıldım

• Alkali beslen, alkali beslen, alkali beslen çoğu sporcunun bilmediği bir şey ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...