Her konuda girişken ve sosyalim ama karşı cinse açılma konusunda utangaçlıktan öleceğim!

Konu kızlarla konuşmak değil etrafımda onlarca yakın kız arkadaşım var, girdiğim her ortamda sosyal girişken bir insanım mesela arkadaş grubuyla bir şey yaparken biri birşey sipariş edecek ve ya özel birşey isteyecekse "oscargoesto" hadi sen söylesene şunu sen ayarlarsın dedikleri adamım ama

konu karşı cinse açılmak olunca dut yemiş bülbüle dönüyorum, 21 yaşındayım bu zamana kadar hiç çıkma teklifi etmedim bütün ilişkilerim karşı tarafın zorlaması,belirtmesi,bastırması, ilgilenmesiyle oldu.

Neden acaba?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• sevgiyi hakeden biri olduğunu düşünemiyorsun. sevilecek biri olduğuna ikna olamıyorsun. sürekli kaygı yaşıyorsun. kaygılar seni sıklıkla kararsızlıklara sürüklüyor. bu genel olarak tüm hayatına da yayılmış durumdadır diye düşünüyorum. başka insanlar mutlu olsun ve böylece seni sevsin diye düşünerek yaptığın pek çok şey vardır diye düşünüyorum. tüm bu kaygı ve beni sevin uğraşı da seni strese sokuyor. ayrıca başkalarının senin hakkında ne düşündüğü muhtemelen çok önemsiyorsun. buda seni sosyal hayatında önemli biri haline getiriyor.

aşk ilişkinde ayrıntılara çok takılıyorsun ve bu seni çok yoruyor diye düşünüyorum. tüm bu kaygı, kararsızlık ve yoruluyor olmak ve özünde sevgiyi hakettiğine inanamıyor olmak seni bu aşk konusunda çok baskı altına alıyor ve sen bunu utanma olarak niteliyorsun.

eğer geçmişte yaşadığın ve saplanacağın yoğun bir utanç duygun yoksa muhtemelen süreç böyle işliyordur?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• korkularının üzerine gidiceksin güzel kardeşim. bir iki kızın karşısında kızarıp bozarırsın. sonra bi bakmışın playboysun

0|0
    0|0
    • Kızarıp bozarmuyorum zaten her türlü muhabbet ediyorum ama muhabbet aşama atlamıyor işte :)

• atlicaksın düşün ki o an sen başka birisin ve o başka biri yapıyor bunları. kullanamadığın sözcükleri kullan inan kendine. hadi koçum

• bazı özellikler doğuştan gelir . bende öyleyim . normal erkek arkadaşlarımla rahat rahat konuşurum. duygusal olarak yakınlık yaşadığım insanlarla konuşurken zorlanırım. hiçsevgilim olmadı değil ama bu insanlarla önceden normal arkadaş olarak diyalogum olduğu için zorlanmadım ama yeni tanıdığım biri hayatıma girecek olunca konuşamıyorum

0|0
    0|0
  • karşı cinsi çok ulaşılmaz görüp karşısında konuşamıyo olabilirsin

0|0
    0|0
    • Karşısında konuşuyorum, hatta hoşlandığım kızla 1 saat durmadan dalga geçebilirim, geçtim ama konu aşka gelmiyor. sinemaya gidiyorsak oturup film izliyoruz, buluşuyorsak oturup muhabbet ediyoruz ama hiç sevgili muhabbeti olmuyor, en azından ben söylemiyorum, kız açık açık bastırırsa anca.

• anladım ne yapmalısın bilemiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• kardeşim yorumlarıda okudum. Kızla iletişimde sorun yok ama işi sevgili olayına dökemiyorum demişsin. Kızla biyerde oturuyosun diyelim yakın otur temas olsun bakışmalar gülümsemeler sonrasında elini tut bu kadar.. Söylemen gereken bişey yok

0|0
    0|0
  • alem buysa king benim diyeceksin. besmele çekip gideceksin konusacaksın. 3 5 kişiyle konusunca alışırsın zaten.(haşa) Allah mı bunlar korkuyorsun.

0|0
    0|0
  • Girişken olduğunu kanıtla mesela.

Kahve içmeye eve davet et.

bak ozaman.

0|0
    0|0
    • Ederim, ediyorum zaten ama işler bana kalırsa sadece kahve içiyoruz ve muhabbet ediyoruz. ileri aşamaya geçmiyor yani.

• bi kzı kahve içmeye davet etmiştim. kız bana eve davet etmişim muamelesi yapmıştı :D

• Bana yapan olmadı şu zamana kadar, hiç bir teklifimde reddedilmedim ters tepki almadım.

Yükleniyor...