İnsanlar niçin bir şey tutarlar?

Yani herhangi bir takım,siyasi bir parti,vs...tutanların neden böyle bir şeye ihtiyaç duyduklarını hep merak etmişimdir.örneğin futbol holiganları karşılıklı takımları için kavga ederken ,o takım futbolcu veya yönetiminin hiç te umurlarında olmadığı benim hep dikkatimi çekmiştir.Sizinde dikkatinizi çekti ise yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kendimi anarşist olarak tanımlıyorum toplumun beni anlayabilmesi için fakat anarşist değilim.İdeolojimde yok aslında.Sadece insan gibi özgürce yaşamak, diğer insanlara hoşgörü göstermek, diğer insanlarında özgürce yaşayabilmesini sağlamak, saygı içinde yaşayıp seçemediğim yaşamın sonunu görmek.Aslında yaşam bu kadar basit fakat bu basitliği istemeyenler olduğu için yine insani bir duyguyla özgürlük ,baş kaldırış gibi etkenlerle karşılık vermek zorunda kalıyoruz.Bir insan hiçbir şeyin mensubu olmamalı yada bunu diğer insanlara yansıtmamalı.O zaman eşitlik,hoşgörü ve saygı gerçekleşir barış içinde yaşarız.Bir ideolojinin için hapsolmuş insanlar diğer insanları dışlayarak faşizme kapı açıyor.Ayrımcılık, zalimlik, cinayet ve dışlanma burada başlıyor.Sonuç olarak hepimiz insanız , hayatlarımıza seçerek başlayamıyoruz.Bu yüzden herkes birbirine saygı duymalı, rölativizmi ,empatiyi,hoşgörüyü benimsemeli.İşte mensubu olunacak şeyler bunlardır.İnsanları birbirinden ayıran her şeye karşıyım...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Siyasi parti düşünce sistemine dayalı yani aynı fikirlere sahip olduğmz için destekleme ihtiyacı duyuyoruz.. Taraftarlık kısmına gelince o farklı bi duygu ... Amaç zaten yönetimin veya oyuncunun umrunda olmak değil.. Karşılıksız bi aşk bu yani bağlı olduğn renkleri sonsuza kadar bişey beklemeden sevmek .. Yendiğinde sevinmek yenildiğinde üzülmek :) Holiganlık bu duygunun çok çok fazlalığndan kaynaklanıyor...

1|0
    0|0
  • Başlığa koptum yaaa :)

0|0
    0|0
  • gruplaşma içgüdüsü :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• insanlarin bi cizgisi olmasi lazim yani hic bisey tutmadan ot gibi gelip gitmek olmaz

insanlarin görüsleri düsünceleri yapmak istedikleri begendikleri sevdikleri saydiklari biriler olmadan asla bisey olmaz..

0|0
    0|0
  • Ben takım falan tutmuyorum

Sadece beşiktaşa aşığım o kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...