2 gün içinde çıkmaya başladılar ve çok mutlular. Ne yapmalıyım?

hoşlandığım çocukla 5-6 aylık bir ilişkimiz oldu lakin benden önce uzun bir ilişkisi vardı. Defalarca aramızda sorun haline gelmişti fakat kendisi inandırıcı cümleler kuruyor ondan nefret ettiğini söylüyor hatta ona argoca kelimeler bile kurduğu oluyordu. Birlikteliğimiz sırasında beni aldatmıştı affettim. Yine söz konusu olan kıza onu sevdiğine dair mesajlar attı yine affettim. Pişman olduğunu söylüyordu. O kıza cevap dahi vermiyordu fakat bir anda onu gördüğünü ve onu hatırladığını söyledi. 2 gün içinde çıkmaya başladılar ve çok mutlular. Eski sevgilimle ise aynı okuldayız. Ne yapmalıyım ?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk sorun ciktiginda bu isi bitirmeliydin yasadigin iliskiyi yorumlayabilmen gerekiyor senin duzelir idare idare idare falan diyorsun itekleye itekleye sona gelmisiniz .

Neden ve neyi affediyorsun soylermesin ?

Neyi ?

Seni kullandi pansuman gibi defoldu gitti hayatindan insanlarin davranisini yorumlayamiyorsun bu konuya dikkat et lutfen .

Kufurler falan ediyor bu senin hic mideni bulandirmadimi bu onun karakter gosterisi degilmidir sence bunu sen nasil normal bir davranis gibi kabul ediyorsun ?

En basinda iliskinizin en basinda bunlari merak ediyorsan konusursun ve gerekirse hemen sonladirirsin bu ilk hatan ve hataya devam etmen bu sonucu getirmis zaten.

Kendini toparlaman icin zamana ihtiyacin var en zor olani ilk baslangicidir

saygilarimla

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• boşver hemen yenisini bul :)

0|0
    0|0
  • Eski sevgiline geri dön.

Hoşlandığın çocukta yansın gebersin .

0|0
    0|0
  • Ayağına beton döküp Sarıyer sahilden sal balıklara

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sende 6-7 veya 8. sınıf değilsen bende bişi bilmiyorum ...

0|0
    0|0
  • liseli misiniz?

1|0
    0|0
  • o çocuk o kıza aşık..

1|0
    0|0
  • çocuk o kıza aşık. seni sevmeyen bi insanı takmayı düşünmüyosun heralde sana erkek mi kalmadı boşver

0|0
    0|0
  • Yalan Rüzgarı dizisi aklıma geldi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...