Bu numaralar nereye ait oluyor, yurt dışı gibi geldi bana?

sürekli arıyor,çağrı atıp kapatıyor,sürekli değişik numaralardan arıyor,birkere biriyle konuşuyodum gene meşgulmu telefonum diye ikinciye aradı.bu nolar nereye ait sizce.+359896219612- +359876274943- +359876188967- +359877527093- kaç senedir böyle çağrı atıp kapatıyor ,nereye ait bu nolar kafayı sıyıracağım.arıyorum düşmüyorda.

Güncellemeler:
Çok teşekkür ederim,duyarlılığınız,yardımlarınız için,telefonu yurt dışına nasıl kapatırım?

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın geriye arama , kontör emen tuzak bunlar, binlerce liralık fatura çıkar karşına ve aradığın için ödemekten başka seçeneğin yok ya da mahkemeye vermen gerek. Telefonunu yurtdısından gelen aramalara kapat, telin menusunde vardır, tamamen kurtulursun

1|0
    0|0
    • Sürekli aranmanın nedeni ; tuzağı yutmuş ve geriye arıyor olman. Her arayışın o tuzağı kuranların cebine senin cebinden istemesen de para aktarır

• Eğer yurtdışndan gelebilecek arama beklemen gerekmiyorsa :

1- Telefonunun menusunde yurtdışı gelen aramalar + giden aramalar kapat/ac bul

2-Karıştırırım diyorsan operatoru ara 444lu numarasından, bandı dinleme müşteri hizmetlerine bağlan , memura kapattır.

• o kapatıpmayı nasıl yapacağım işte müşteri hizmetlerini aramadan

Erkekler Ne Diyor 13

• Operatorunle konus

1|0
    0|0
  • Tamamı bulgaristan numarası...Oradan koca arayan kızlar (dolandırıcılar) çağrı atıp kapatırlar. Geri dönüş olursa vay haline :)

1|0
    0|0
  • Bulgar mafyası bu tarz umaralar geldiğinde engelle

1|0
    0|0
  • skype üzerinden yapılan aramalar genelde o numaraları alıyor. asılı ise moscova dir.

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • inanmıyorum ya,iyikide aramamışım

• erkek numarası sanıyorlardır :D bulgar ukrayna rus uyruklu kızlar arıyor erkekleri hesaba para gönderirsen Türkiyeye gelip seninle evlenicem tarzı seyler söylüyorlar yarım yamalak türkceyle :D

1|0
    0|0
  • bunlar tuzak senden yardım istiyo para gönder ihtiyacım vardiyo türkiyeye gelmeme yardım et diye isteklerde bulunuyo arkadasımda bunlara inanıp para göndercektiki zorla mani olduk

1|0
    0|0
  • +9 Türkiye'nin kodu yani + dan sonra dokuz yoksa yabancı

1|0
    0|0
  • bulgaristan numaası onlar cep numaayı google olduğu gibi yaz nerden olduğuda çıkıyo diye biliyorum

1|0
    0|0
  • İnternettn bak ülke kodlarına

1|0
    0|0
  • bulgar dolandırıcıları açma

1|0
    0|0
  • Bulgaristan kodlu numaralar geri dönüş yapma

1|0
    0|0
  • bulgaristan globul sirketi hatlarına aittir.bu arayanlar genellikle bir ufak sirkette calisan ve bulgaristanda varnanin civar koylerinde oturan cingenelerden olusturulan bir sebekedir..erkekleri bulup para isteyip dolandiran kisilerdir..bir keresinde ben bulgaristandayken beni aramis hemde cafede karsimdaydi ve direk farkedildigini anlayinca kacip gitmisti..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bulgaristana ait dolandirici hat numaralari

1|0
    0|0
  • geri dönüş yapma önemsizz işler bunlar

1|0
    0|0
  • bulgaristan.

1|0
    0|0
  • Lan sırf bu yüzden, Bulgaristan'a gittiğimde kimseyi arayamıyorum. Açmıyor adamlar haklılar :[

1|0
    0|0
  • eveeeet yurtdısıı banada oluyoo :)

1|0
    0|0
  • Bulgaristana ait , dolandırıcı bunlar.aman dikkat!

1|0
    0|0
  • Bulgaristandı sanırım. Para avı.

1|0
    0|0
  • düşmüyosa askeriyeye baglıdır. bana da olmustu meger bı asker askerı hastaneden arıyomus. oysa basındakı koda bakınca çok gerıp bı ülkeden aranmısım sanıodum

1|0
    0|0
Yükleniyor...