Bir erkek eski kız arkadaşının yakın arkadaşı ile bağlantıyı neden kopartmaz?

Eski kız arkadaşınızın en yakın kız arkadaşı ile konuşmaya hala devam eder misiniz; ayrıldıktan sonra görüşmeyi keser misiniz? Görüşme sebebiniz ne olabilir?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bilmem başıma geldi ben konuşmaya devam etmiştim. ama sorun bende degil en yakın kız arkadaşındaydı sonuçta benden önce onlar arkadaşdı arkadaşına sahip çıkmalı.

benzer durum ben kız arkadaşımdan ayrıldım. benım en yakın erkek arkımle konuşmaya devam ettiler hatta aynı eve cıktılar. yorum sende. insanlar nankördür.

1|0
    0|0
    • Yani fazla takılmamak lazım belki de onca işin arasında dünyevi mesgalelere ne çok takılıyoruz yahu :)) Sorun karşı taraflarda bence de. Ben en yakın kız arkadaşımın eski çıktıkları ile irtibatı kopartıyorum.Kız arkadaşım alınır, kırılır diye.

• Evet çünkü hatadan bahsetmiyoruz burada ihanet var.

Erkekler Ne Diyor 5

• eğer biri ile ile çıkıyorsam görüşmem ama yalnız isem eski kız arkadaşımın kız arkadaşı ile görüşüyor olsam eski kız arkadaşımdan haber almaya çalıştığım anlamına gelir

(çok düşük cümle oldu ) kusura bakma

1|0
    0|0
  • Genelde iş atıosa veya sıkı bi dostluğu cana yakınlığı varsa bağı koparmam . . Ha bide geri dönebilme ihtimalim warsa bağı koparmam. . Ama genelde de iş atıolar daha bi çok farklı sebep olabilir. .

0|0
    0|0
  • sohbeti ve arakdaşlığı hoşuma gdiyordur ondan yaparım la eski kız arkadaşımın bir şey çıkarması gerekmez

1|0
    0|0
    • çocuk benim erkek arkadaşım. konuştuğu kız aynı zamanda bir arkadaşının eski çıktığı.Yani zamanında dört kişitakılmışlar, anlatabildiysem. kız, erkek arkadaşıma ayrıldığı kişi ile ilgili sorular soruyormuş da ondan konuşuyorlarmış. Ama ben paranoyağım işte, rahatsız oldum bu durumdan.

• değildir sanırım çünkü kız ona geldi,kendisi kıza gitmedi. Neyse faceden sildirttim, taşınıyor onların yanından, artık görmeyecekler birbirlerini.

• yorgan giti kavga biti olucak hahaha :)

• Iyi anlasmislardir.

0|0
    0|0
  • açık konuşmak gerek adam eskisinin tadını beğenmiş ara ara tatmak istiyor olabilir. yada o kızın yakın arkadaşı senin sevgilinin de yakın arkadaşıdır.

1|0
    0|0
    • Eskisinin adı çıktı küçük bir ilçede. Zaten 1 ay çıktılar, kızı tanıyan bir yakını öyle şeyler anlattı ki bir daha yanından geçmez.

Kızlar Ne Diyor 5

• 1 ya sana yakın olmak istiyor

2 ya arkadaşına yavşıyor

3 ya da kızla yakın arkadşlardır artık dertlerini birbirne anlatacak kadar.

1|0
    0|0
    • çocuk, erkek arkadaşım. Eski sevgilisinin kız arkadaşını faceye eklemiş de sinirlerim tepeme çıktı :(

• Gerekirse kaybetme korkusu oluştur üzerinde onun aama sakın bu konuda anlayışlı olma benim sevgilim yapsa ? Öldrürm la onu :) Allah korusun :)

• Tamamdır ;) :)))

• görüşme nedenine bağlı bu. belkide iyi arkadaş olmuşlardır.

1|0
    0|0
  • bence bi aksilik olduğunda ona dönme ihtimalini artırmak için...

0|0
    1|0
  • görüşme sebebi ondan beklentisi vardır o kızla birşey yaşama derdinde olabilir

1|0
    0|0
  • Arkadaşın kessin görüşmeyi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...