Kahraman Tazeoğlu statüsünde erkekler var mı?

Eminim çoğunuz ismini duymuşsunuzdur özellikle de kızlar ve adamın kitaplarını da okuyanlar varsa hayatının her saniyesinde aşk var ve gerçekten okunduğunda etkileniliyor bir bayan olarak bu adam gibi olmalı sevgiliniz erkek arkadaşınız eşiniz vs. diyorsunuz gerçekten böyle erkekler var mıdır yoksa hayatın mecburiyetinden doğan bir rol mü?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kısa cevap yoktur. Her insanın doğasında biraz hayvanımsılık vardır. Bir gün mutlaka bir şekilde ortaya çıkar. Sonsuza dek bastırılamaz. Kahraman hoca veya her hangi bir yazarın, o yazıları yazarken hangi kıyafetlerle nasıl bir ortamda yazdığını bilemiyoruz, iki ayağında farklı çorap, üstünde aylardır su görmemiş rengi solmuş, sünmüş bir hırka, saç baş dağınık, gözlerde çapak, elinde bir kahve fincanı, ya da hangi ruh halinde nelerden esinlenerek yazıyorlar. Bazı yazarların gerçekten yetenekleri inanılmaz, hayal güçleri muhteşem, sanatçı kimliği tartışılmaz. İnsana yazdıklarını okuturken yaşatıyorlar, ama bu onların da yazdıkları karakterlerle aynı kişiliğe sahip olduklarını göstermez. O hayalini kurduğumuz insan sadece bir roman kahramanı ve öylesi yaşamıyor :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• aşk her erkekte vardır, yaşar da ama kabuk kalın zor çıkar dışarı... yoksa hepimiz şairiz... şiir bizim yaşantımız... okumak istersen bir kaç şiirim.

link

link

siz aşkı zor zannetmeyin... aşk kolayda onu yaşamaya devam edebilmek zor

0|0
    0|0
  • kelimelerle iyi oynuyor olabilir güzel tatlı cümleler de kuruyor olabilir ancak şiir yazmaktan aciz adam. duygu ve düşüncelerinden etkilenip de kendine dengi bir arkadaş arıyorsan attila ilhana tapman lazım. aşkı en naif haliyle kelimelere döken isim o dur zira..

0|0
    0|0
  • severek okuyorum kitaplarını ama aşktan çok melankoli var kitaplarında. ve aşk adamı olduğunuda düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kahraman tazeoğlu okuduğu için sosyal yapının içindeki rolu üst düzey çok entelektüel..(!) bir arkadaşa cevabımı veriyor yok canım...hepimiz odunuz işine gelirse...

0|0
    0|0
  • öyle biriyle kim birlikte olamak ister ki

0|0
    0|0
  • hee Kahraman tazeoğluda asgari ücretle çalışsın 2 de çocuk olsun ondan sonra göreyim ben onu :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kahraman'ın gece yayınlarını dinlerdim ilk. Buğulu bir ses tonuna sahip ve kelimeleri nakış gibi işliyordu ruhuma. Biraz araştırdım bu adamı, o sıralar ARAZ diye bir kitabı ve BAŞKA adlı kitapları çıkmıştı. Bi kitabı ilk kez içeriğini incelemeden almıştım. Eve gittiğimde ilk Araz'ı almıştım elime ve başladım kelimelerin her birini soymaya. Çok güzeldi, her cümlesi duygu dolu, hepsinde aşk kokusu vardı. Adam işini adeta sanata dönüştürmüştü, çok beğendim. Üstelik ele aldığı konuları da cinsiyet ayrım gözetmeksizin objektif bir bakış açısıyla anlatıyor.

Hayatın her alanında aşk vardır. Buna inanıyorum.

Ve sözlerimi Kahraman'ın bir sözüyle sonlandırmak istiyorum.

"İntiharlardan ölümsüz, ihanetten ölümlü yüreğim, senzede acılarla küçüldü yine; bu gece, dün gece, gecelerce..."

0|0
    0|0
  • Var oldugunu sanmiyorum boyle erkeklerin ne yazikki yada ben karsilasmadim:)adam yakisiklida yani ve BASKA isimli bir kitabi var cok guzel okumustum

0|0
    0|0
  • yok öyle biri..beklentilerimizi asgari seviyeye çekelim ki hayal kırıklıgına ugramayalım.

0|0
    0|0
  • bence yok bole bır erkek

0|0
    0|0
  • Sıkıcı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...