Fitness ve futbol detaya kız erkek?

4 senedir lisanslı futbolcuyum bu işten para kazanıyorum ve ilerletmek istiyorum bunun için fitness yapıyorum ek kondisyon antremanları falan size sorum şu günde 2000 mekiğe kadar çıktım 1 hafta boyunca 2000 mekik çektikten sonra karnımda çok ağır bir şekilde acı hissediyorum eğilip kalkarken kas yırtılması olmuşmudur ya da sakatlanmışmıyımdır doktora gözükücem ama bir bilgisi olan var mı merak ettim

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Yapta herşeyin fazlası zarardır habern olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Zedelemişsindir yapamıyorsan mekik çekme yapabiliyorsan hafif hafif devam et geçene kadar ağrısı

0|1
    0|0
    • zorlanıyorum biraz dediğin gibi hafif hafif devam edeyim ben eniyisi teşekkürler dostum

• Vücudun kendini bilir zaten ağrısını hissedersen bırak rica ederim kardeşim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• fitness i spor salonunda yap kardeşim yanlış yaptığın şeyler hayatını karartır lisanslı futbolcusn o kadar 1000 mekik yapcagına 100 e 200 e indir farklı hareketler egzersizler yap

0|0
    0|0
    • zaten spor salonunda çalışıyorum karnım çok sıkı oldu 2000 mekikte ama artk 1000 mekiği geçmiycemzaten 2000 mekik dışnında bissürü egzersiz yapıyorum

• abartma ozaman abim 1000 le idare et. d

• Vucut ham degil ama 2bin mekige gore hamdir abi^_^ robotmusun

0|0
    0|0
  • 2000 mekik ne abi😕

0|0
    0|0
    • futbol için gerekli ronaldo 3000 mekik çekiyor ve ben 1500 ü çok rahat çekiyordum zamanla 1600 1700 derken 2000 oldu

Yükleniyor...