Bu kızın ve erkeğin yerinde olsaydınız ne yapardınız?

Nisan 1 işte! Şaka günü. Biz de okulda arkadaşlarla en zayıf kişiye şaka yapmaya karar verdik. Bu zayıf kişi hem aynı sınıfta, hem de bana olan aşkıyla tanınan biriydi. Dersin ortasında ona seslenip "Benden hala hoşlanıyor musun?" dedim. O da "Şüphen olmasın" yanıtını vererek bizi hiç şaşırtmadı. Tabii neden sorduğumu da sordu, ben de, "Çünkü ben de artık senden hoşlanıyorum" dedim. Sanki sınıfta ne hoca, ne de o kadar insan yokmuş gibi davrandı ve gelip bana sarıldı. "Seni seviyorum" falan dedi. Ben de o anda "Nisan biiir" diye bağırdım. Millet bastı kahkahayı. O an ki surat ifadesini unutamıyorum. Kendimden utandım. Herkes işin şakasında, biliyorum, ama onun nasıl kırıldığını ve belki de ben gülüp eğlenirken onun uykusuz kaldığını düşündükçe çok üzülüyorum. İşin tuhafı, onun o heyecanı, bana bakışı aklıma geldikçe bir insanı mutlu etmekle aynı anda hüznü de yaşattığım için kendimden nefret ediyorum. Ama o günden beri aklımdan çıkmıyor ve bu sefer şaka değil. Çünkü ondan gerçekten hoşlandığımı farkettim. Barış senden hem özür diliyor, hem de sana teklifi ben sunuyorum. Ben ettim sen etme bari.

Güncellemeler:
Arkadaşlar yorumlarınıza bakıyorumda bu şakayı ben yapmadım veya benim başıma gelmedi. Ben erkeğim ama bu olaya canlı şahid olduk. Yapan kişi olayı bir siteye yazmış tanıyorum da kendisini. Alıntı yaptım...

Linç edecekmiş gibi yazıyorsunuz.

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• Böyle küçük bir insanı sevdiğim için,kendimden soğurdum,kızardım içten içe...af edersin ama,içimden geçen bu.

Sağ ol uyarın için de,inşaallah kimseyi kırmam,onurunu gururunu incitmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok kötü bişey yapmışsın. şaka elbette güzeldir eğlenilir gülünür geçilir. ama kimsenin gururunu, kalbini kırmaya hakkın yok. pek şansın yok gibi görünüyor artık

0|0
    0|0
  • yaptıgın eşek şakası:D

0|0
    0|0
  • Sen kızsın dimi. Yaptığın şaka değil,aşağılama

0|0
    0|0
  • Sen tam bir gerizekalısın. Sonuna kadar haketmişssin beter ol. inşallah bundan sonra hiç yüz vermez sana.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...