Bir kavgada ilk darbe?

Bir kavgada yapacağınız ilk hamle darbe ne olurdu arkadaşlar? Herkesten alayım görüşleri?

0|0
2|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 12

• Kavgaya meyilli olsun ya da olmasın bu konuda eğitimsiz birisi burnunu ya da alnına vurur.. Halbuki dövüş bilen birisi çeneye gelen darbenin beynin elektriklerini kestiğini bilir..

İstersen kendinde dene. Tam azı dişlerinin olduğu bölgeye hafiften bir yumruk at ve beyninin nasıl sarsıldığını gör..

0|1
    0|0
    • Gerçekten öyle..
      Ama burunda etkili değilmi

• Karşıdakinin burnunu kırsan bile o anın adrenaliniyle hissetmez. Çeneye vurup beyni sarstığın anda geçici bilinç kaybına kadar gider..

Boks maçlarında knock-out anlarına dikkat et.%95'i çene bölgesine gelen darbelerle olur..

• Eyvallah abi bu konuyu özel konuşacağız.

• Çenesine destekli vurursan indirirsin. Ama ıskalarsan yediğin bir karacigerine doğru yumruk veya tekme nefesini keser.

Kısa ve öz çeneye indir

0|1
    0|0
    • Ama Vücut Geliştirme Yapma Şartıyla Helede 16-17 yaşlardan başlayarak

• Elmacık kemiğine yumruk

0|1
    0|0
    • Oda İyi Ama Herkes Senin Gibi Kaslı Değil

• judıcuyum, elim değsin yeter, duvardan duvara çarparım

0|1
    0|0
    • Karşıdaki Vücutçuysan Yandın :)

• 12 yaşımdan beri müsabık judocuyum, sen?

• Vücut geliştirme 1 sene oldu daha

• ilk çeneye vururum sonra devamı gelir

0|1
    0|0
  • Çene altı

0|1
    0|0
  • Kafayla başlamak en hayırlısı

0|1
    0|0
  • bana vurmasını beklerim ama çok basait vuracağı için (çünkü eğitimsiz herkes öyle vurur) darbesini savuştururum sonrada ben vururum

0|1
    0|0
  • Yahu burdan taktik mi alınır

0|1
    0|0
  • Uzatmaya gerek yok ceneye sol kroşe 😃😄

0|1
    0|0
  • Boyna veya buruna yumruk iş tamam.

0|1
    0|0
    • Buruna atma dedi @4llah-Diyen-Portakal

• Bak ben çok kavga ediyorum birinle kavga ettik başta burnuma kafa çaktı ama ben alışkın olduğum için bir kaç saniye bocaladım sonra hemen toparlardım ben yumruklamaya başladım yere yatırdım onu bacaklarımla kollarını kavrayıp burnuna habire patlattım burnu kanadı sınfıtakiler ayırdı kavgayı izleyenler yeter yeter diye yoksa ben kaptırmıştım öldürürdüm bile onu orada. Hatta o çocuğun bana attığı kafa burnumu yamulttu. Doktora falanda gitmedim. Nefes alıp verirken biraz garip oluyor. Şöyle diyeyim. Burnumdan nefesi çekiyorum sağ burun deliği açıkken sol burun deliği kapalı oluyor. Nefes verirken sağdan daha fazla aldığım nefes çıkıyor. 4 sene filan geçti o kavganın üzerinden hayla burnum aynı hastaneye gitmeye üşeniyorum gerçi bu saatten sonra nasıl olur bilmiyorum 4 sene önce kavgada oldu desem adam söver bana anca mı geliyorsun diye :)

• Söver Adam :D

• kafa zaten sonra pert

0|1
    0|0
    • Ama kafa atmanında bir tekniği vardır hız ve vurulan yer önemli. Kafa buruna atılır.

Yükleniyor...