Böyle bir şey bu yaz gerçekten de güzel olmaz mı?

böyle deniz ve kumsalın birleştiği biyer olsa. kumsalın ucu bucaksız.. orda çadır kursak. telefon almasak yanımıza. internet olmasa. dört duvar olmasa. hayatın seslerine dair hiç bişey olmasa yani. orda kendimizle kalsak . link

link

link

link

link

link

link

link

böyle bildiğiniz türkiyede ege bölgesinde biyer varmı? ege tercihim ama akdenizde olabilir. çok fazla insan olmayacak (hiç insan olmasın demiyorum mümkün olmadığı için , ama hiç insan olmayan yer varsa orayıda söyleyebilirsiniz.)

yalnız kalabileceğim. gece yıldızları izleyip dalganın sesiyle kendimi dinleyebileceğim. bi nevi kendimle başbaşa kalabileceğim böyle huzur dolu biyer. önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• mersin de yaşıyorum ben mersinde bi kaç sahil yeri böyle şey için uygun en azınedena bir otel odası tutup istediğin huzuru yakalayabilirsin hele de mersinin akşam üstü o sahil serinliği seni huzurlu etmeye yeter de artar da

0|0
    0|0
  • bende bir iki ay içinde gıtmeyı duşunmuyom zaten... fınallerı yapalım bütümüze girelim memlekete dönmeden önce manitamla gideyim :))

0|0
    0|0
  • denız kıyılarında bulamazsın olsa ben soylesem sana goren hemen gıder zaten...benımde aklımdaydı gıdecektım az bıraz baktım göl kenarları daha cok kafama yatmıstı sakındı sezsızlık ...

0|0
    0|0
    • aynı zamana denk düşecek değil ya :)

• :) bulursan yaz buraya ... ama gıttıkten sonra yaz ben gelebılırım çunku yapamadım oyle bır tatıl :))

• hahaha:D temmuzun başlarında gitmeyi planlıyorum ben:))

• didim altınkumun koyları güzel şimdi sen doğal yaşamı anlattın bize ama gerçek hayat anlattığın gibi değil maalesef

0|0
    0|0
    • vardır böyle kamp yerleri mutlaka.

• yinede iyi olur dimi :)

• açıkçası ben bıktım doğadan yeşillik görmekten dağ tepe su vs. bende şehrin gürültüsünü arabaların sesini bir pastanenin önünden geçerken o hoş kokuyu kalabalık insanları alışveriş merkezlerinde gezmeyi özledim gel yer değiştirelim ne dersin:)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...