Iki yüzlü müsünüz?

hani yüzünüz güler etrafınıza ama aklınız yarınki sorunlarınızdadır.aslında asık suratlı durmanız lazımdır ama üstünüze alır sıkıntıyı belli etmezsiniz etrafa..bazende suratınız asıktır hiç sorununuz olmasada .gülmeniz gerekirken surat yaparsınız inadına..ikiyüzlümüsünüz..ikinci yüzünüzü hangi durumda giydirirsiniz suratınıza.saygılar herkese

0|0
16|10

En İyi Kız Görüşü

• Pili bitene kadar her durum da gülen maske :) pil bitip te şarz olana kadar suratsız maskeyi takarım şarzdan sonra yine devam :))))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ikiyüzlü diyilim ama içim başka dışım başka çoğu zaman, insanların beni olduğum gibi tanımasını istemiyorum, üzülmekten korkuyorum.

0|0
    0|0
  • Neysem buyum. Moralim bozuksa gülmem, aslında moralim iyi olduğundada gülmem. Zaten gülmem yani. Ne sıkıntımı belli ederım nede keyfimi.

0|0
    0|0
  • Bazen sevmediğim insanlara koz vermek istemediğim için bu iki yüzlülüğü yapıyorum.

0|0
    0|0
  • inadınaaaa iki yüzlüyüzz zaten nikimde ondan kaynaklanıyo tam üstüne bastın:))yani insan acılara rağmen gülmeyi bilmeli hayata ve tüm kederlere inat yaşama tutunmayı bilmeli.. inadınaaa

0|0
    0|0
  • icerekte de anlatildigi uzere.

Moralim bozuk ve kotu birgun geciriyorsam gulmem gerekn insanlara guluyorum.

O cok sevdigim ve alacagim elbise,ayakkabi vs cok pahali geldiyse..yanimdaki arkadasima cok begendim zaten ifademi gosteriyorum.

Kiskandiysam umrumda degilmis gibi davraniyorum,burnumu yukari kaldiriyorum.

UZgun olmami gormesini istemedigim kisilere karsi dislerimi gosteriyorum.

Evet iki yuzluyum.

0|0
    0|0
  • Sinirliysem bu ne yaparsam yapayım belli oluyor..

Cakım sıkkınsa buna engel olup güler yüzlü takılabiliyorum...O an soru sorulmasından nefret ettiğim için...

0|0
    0|0
  • Duruma bağlıdır. Herkese mutsuz olduğumu belli etmem. Gelen sorular beni dahada mutsuz edebilir. Güler geçerim. Ama belli ederim sahte güldüğümü ki içte içe anlasın moralimin bozuk olduğunu fazla uğraşmayıp çekip gitsin diye.

0|0
    0|0
  • bence ikiyüzlülük tarif ettiğin gibi bişey değil. buna maske derler. iki yüzlü demek insanın yüzüne gülüp arkasından kuyu kazmak demek. ki ben böyle biri değilim sevmiyosam sevmediğimi belli ederim. gidip canım cicim yapmam.

0|0
    0|0
    • başlığı görüp.farklı bir içerikle karşılamak istiyor bu soru görenleri..ikiyüzlü bir soru saygılar

• bu da ikiyüzlülük değil olsa olsa tutarsızlık olur. saygılar...

• Sinirliysem ateş püskürürüm bu yüzümden de belli olur. Saklayamam. Mutluysam sürekli gülümserim gözlerimin içi dahi güler.

0|0
    0|0
  • sinirliysem tavrımı bir şekilde koyarım saklamam karşımda ki kişiye bağlı o an ki tavrımın şiddeti değişir sadece problemlerimi dışarıya yansıtmayı çok sevmem

0|0
    0|0
  • kesinlikle ikiyüzlüyüm.kafamda binbir türlü tilki dönerken etrafıma gülerim pozitif enerji yayarım herkes de beni sorunsuz mutlu sanar

0|0
    0|0
  • iki yüzlüyüm

0|0
    0|0
  • Sadece iki mi?

0|0
    0|0
  • sinirli oldugum zamanlarda rol degiştirirm evet.

0|0
    0|0
  • ikiyüzlü olamadım bı ama arada olması gerektıgını dusunuyorum herkes o an ne durumda oldugumu anlar kötü bi şey ama napıyım yapamıyorum numara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben ne kadar kassam da eğer sinirliydiysem ve ortamla alakası olmadığı zamanlarda saklamaya çalışsam da herkes anlıyor, birisi çeneni kıtırdatıyorsun dedi, en yakın arkadaşım aniden sessizleşiyorsun dedi, bir diğeri aşırı ısınıyorsun dedi vs.vs. olmuyor yapamıyorum

0|0
    0|0
  • bazen karşımdaki kişinin üzgün olduğumu farketmemesi veya başka bir şeye kızdığımda NEYİN VAR sorusu ve ardından gelen hadi anlat, ölümü gör konuşmam gibi cümleciklerini duymak istemediğim için evet bazen farklı bir hal alabiliyorum. Ama gerçek anlamda iki yüzlü insanları da tanımadım değil. Gündüz beyaz akşama siyah olan birçok insan gördüm bazılarına şaşırdım bazılarına evet senden bu beklenirdi ve yaptın dediğim oldu.

0|0
    0|0
  • Hep neşeli bir adam oldum yani çevrem beni hep neşeli, espirili, komik bildi ama işin aslını kimse bilmez.. Sormak zor gelir bazen onlara.. Zor gelmesi acaba benden bir yardım ister mi kaygısı.. O kadar küçük şeylerin peşindeler nedense.. Yüz asıklığım genelde ev içindedir.. Nedenini bir türlü çözemedim ama evde olunca çok yüzüm gülmez., suskun, mazbut bir adam olurum.. Ne zaman dışarı atarım kendimi şov başlar :)

0|0
    0|0
  • valla ben değişik olacağım diye uğraşamam...asla yalandan kimsye sırıtamam...

sevmiyorsam ve kırıldı isem kesinlikle belli ederim...

kimse beni iki defa aldatamaz,ona o fırsatı asla vermem...

0|0
    0|0
  • bunun adına ben ikiyüzlülük demezdim bana göre bir nevi fedakarlık yaptığım,aşamadığım yığınla problemim var ama dışarıdan görenler genelde beni çok rahat bir adammışım gibi düşünürler,iç dünyam bana aittir kimseyle paylaşmam...

0|0
    0|0
  • Duguları saklama konusunda ikiyüzlü olamıyorum.. Sinirliysem halimden kesin anlaşılır.

Sıkınıtlarım konusudan biraz daha farklı davranıyorum. Paylaşmak istemedigimde gülümseyen halimiz ortaya çıkıyor. İkiyüzlülük sayılırsa sadece bu..

0|0
    0|0
  • Özel durumlarda bunu yapıyorum, fakat çoğu zaman olduğum gibi gözükür yüzüm.

0|0
    0|0
  • Kaç yüz gerekirse o kadar.

0|0
    0|0
  • evet ikiyüzlüyyüm

0|0
    0|0
  • evet ikiyüzlüyüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...