Bana sabahmı yoksa aksamı yürüyüs yapmamı önerirsiniz sabahsa kaçta aksamsa saat kaçta?

detaya pek gerek duymuyorum malum günlük yürüyüs yapmamız lazım yorumlarınıza bakacagım iyi günler sporla kalın

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Sabah yürüyüşü zinde tutar
    Akşam yürüyüşü formda
    Bence ikisini yapın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kahvaltı sonrası

0|1
    0|0
    • yemek yedim 30 dk kostum dilim dısarı cıktı saçlar salam terledi baktım vicudumda hal kalmadı eve döndüm bizim burada park var orda kosuyoz ihityarlar yavas git l*n yetisemiyom diyor bende biraz hızlı yürüyüs yap dedim hani :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Akşam daha etkilidir

0|1
    0|0
  • Insan en iyi gece ve yürürken düşünür yani gece yürüşü insana iyi düşündürür duygusal yoğunluğu artar ama gündüz aydınlık güneş ışınları var temiz hava daha çok olur çünkü bitkiler gündüz oksijen gece karbonmonoksit verir
    Bence ruh halinize göre hareket edin

0|1
    0|0
    • ben özgür ruhluyum 1 sabah 1 aksam cıkar gezmek isterim kendim 18 yasındayım 26 yas sistemdeki yası düzeltemedim aylem karısıyor ne isin var l*n bu saate dısarda iti köpegi hırkızı var diye salmıyor aksam yürüyüs pek uygun deyil sabah yürüyüs uygun misal erken kalkıp 4 5 gibi montumu giyip cıkıp biraz yürüyüs yapmak bana iyi gelir diye düsünüyorum malum spor sart ayrıca yorumun için tesekür ederim tatlım

• ne için yaptığına bağlı bu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• akşam yürü hem yediklerin gider

0|1
    0|0
  • sabah aç karna, akşam yemekten 1 saat sonra

0|1
    0|0
  • sabah 6 ile 7:30 arası koş akşam ise 6:30 7 arası koş

0|1
    0|0
  • sabah

0|1
    0|0
    • saat kaç gibi? tavsiyen

• saat 4 5 gibi daha güzel insanlar yok oh sesiz sakin soguk hava bir ceket alıp kosarım yemek yerim önce tabi kosarım sonra uyurm isim varsa bir kaç sonra sonra isime bakarım ozamana kadar televizyon bilgisayar iste bilindik seyler bro ayrıca görüsün için tesekür ederim

• önemli değil

Yükleniyor...