O sonunda bana aşkını itiraf ettiğinde...

Evet daha böyle bir adım atmadı belki de hiç atmayacak. Ama eğer yaparsa.. Elini yavaşça tutup kendime çekip sarılıp kulağına bende seni seviyorum diye fısıldasam mı? yoksa hiçbir şey söylemeden yine yavaş ve ürkekçe(ki eminim dha önce bir erkeğin elini bile tutmadım) dudağının kenarı ile yanağının birleştiği o çukuru mu öpsem? Bir kız hangisini yapsa daha çok hoşunuza gider?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Öpüp kaçayım diyorsun :) Filmlerde güzelde gerçek hayatta ağar gelir sanki, çocuk donar kalır valla :D

1|0
    0|0
    • donsun kalsın soğumasında benden:D

• sarılıp seni seviyorum diyeyim garanti olsun ya korktum ben şimdi:D

• Aynen o daha güzel olur bak :)

• arkadaşım ikisini de yapma! dünden razı pozisyonuna girmiş olursun. ne meraklıymış izlenimi verirsin. rahat dur işte. olgunlukla karşıla, "hmmm öylemi aman salla ya olur öyle" de deme de. sarılıp boynuna da atlama yani benim düşüncem..

1|0
    0|0
  • hemen öpme

1|0
    0|0
    • haklısın aslında

• o işler öyle başlar küçüğüm sen bilmezsin:)

• Hayır kendimi o duruma düşürecek kadar aptal değilim merak etme. Kullanılmaya ve değersiz biri gibi görülmeye niyetim yok. Sadece romantik olsun istiyorum

• duyak...dudak bitimi, yanak kenarı...en bi tatlı

0|0
    0|0
    • :D tercümesi nedir bunun

• :D:D kendi cümleleriyle saldırdım ona

• :D of ya

• her ikiside on numara 5 yıldız olur.. yazı tura at :D

1|0
    0|0
  • Dudak kenarı ile yanak arasında çukur mu vardı?

link

0|0
    0|0
    • tam olarak çukur değil anlayın artık dudağın kenarı ve yanağın arasında kalan bir bölüm işte

• çılgın bediş mode ON

0|0
    0|0
    • o ne ki

• özüne döndün yani tebrik ederim (: doğallık her şeyden daha önemli biliyormusun böyle verilecek tepkiyi önceden belirlemek hem gereksiz hemde çok yapmacık bence

• unutulmaz olsun istedim. Çünkü onunla daha hiç konuşmadım 5 ay geçti sadece göz göze geliyoruz. Oda utangaç benimle ilgili bir konu olunca ilgilenmiyormş gibi yapıyor ama yüzünün kızmızılığını kaç km öteden farkedersin. İyi bir başlangıç istedim soğuk olmak istemiyorum bir şekilde yakınlaşmak içindi aklımda pis düşünceler yok aslında

• kaç aylık bu bebek

0|0
    0|0
  • Dudak kenarı ile yanak birleşimindeki çukur nedir bacım..?

0|0
    0|0
    • işte var öyle bir yer ne tam dudak ne tam yanak ikisinide kapsıyor:D

• nerelere bağladınız ya

• artık soruları okumuyorum m.k yorumları okuyorum yemin ederim daha cok gülüyorum çözdüm ben olayı...

• edebini koruması en çok hoşumuza giden şey eğer bunu merak ediyorsan erkeklerin neredeyse tamamı utanmayı bilen edebinide koruyan kadınlara hayrandır diyeceksin ki öyle olan kızlar neden kimsenin dikkatini çekmiyor aslında herkezin dikkatini çekiyor yanına yaklaşmayı erkeklerin bir tarafı yemiyor kız zaten adaplı ancak ananı gönderirsin istemeye :D

1|0
    0|0
    • zaten çok utangacım ona karşı. Normalde yanından geçerken yüzüne bakamam kafam öne eğiktir, konuşamam. Bunun farkında. Sadece o gün unutulmaz olsun istiyorum.. Masum şeyler düşünmüştüm aslında ama değillermiş sanırım

• neyse böyle romantiğim ayağından başına iş açmada elinoğlu affetmez karşındakinin ne çıkacağı belli olmaz

• haklısın:))

• çükümü okşarsa :)

0|0
    0|0
    • keeass

• havalarda soğudu diyorm

• he ya bırrrrrrr

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayaller hayaller.

1|0
    0|0
  • bana öyle geliyor ki sen bu libidoyla direk çocuğun üstüne atlıycan.

1|0
    0|1
    • çok seviyorum ve öpmek derken dudaklarını yemek anlamında dşünmeyin yanağı ve dudaklarının kenarı olan o bölüm işte küçük masum bir buse bana romantik gelmişti.. Sarılıp kulağına bende seni seviyorum demekte romantik gözüküyor

• :)) puhaha hislerime tercüman oldun valla, en güzel cevap :)

• en iyisi birinci seçenek o zaman:D o da böyle düşünmesin..

Yükleniyor...