Sevgili erkekler. bu sitede bulunma amacınız nedir?

hadi dürüstçe cevaplayın. tek gecelk bir ilşki mi? sanal arkadaş mı? sanal sevgili mi? diğer insanların dertlerini dinlemek mi? nedir burda bulunma amacınız?

0|0
4|50

En İyi Erkek Görüşü

• ben sümüklü böceklerin evrim geçirmesi hakkında bilgi arıyordum bu siteyi buldum...sonra üye oldum...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 49

• Burada bulunma amacımın sen olmadığını kesinlikle söyleyebilirim. Gerisi için erkekler sevsin sizi... ne diyim yaaaa, o bu mu şu mu? menümüz geniş, seçince veririz siparişi, bu nasıl bir yaklaşımdır.şimdi Ne dedim ki ben? demelisin yarası olanda gocunuyordur mutlaka...asdasdasd

1|0
    0|0
  • kadın psikolojisine olan ilgim. bundan bi kaç yıl önce bi siteye denk gelmiştim tavlama sanatı falan filan diyodu. biraz açıp okudum dedim burda beni tarif ediyo diye :D ve kadınların arzularının erkeklerin arzularıyla hiç alakasının olmaması beni çok şaşırtmıştı o zaman. sonra bende kadın psikolojisine ilgi duymaya başladım. öyle.

tek gecelik ilişki arayanı tonla gördüm ama. yeni kayıt olup daha mavi nick ile pembe nicki ayıramadan bana mesaj atanlar, dostça yaklaşınca üstünde ne vara getirenler...

0|0
    0|0
  • Sohbet ediyoruz konuşuyoruz birbirimize yardımcı oluyoruz sorumuz bilmek istediğimiz bir şey varsa google amcanın bilmediği burada fikir alışverişi yapıyoruz.onun dışında bu platformda arkadaşlıklarda olabilir tabi bir sakınca görmüyorum bunda..Ama en çok hoşuma giden yanı yardım arayan ne biliyim hani bir türlü sorusuna cevap bulamayan insanlara yardımcı olmanın verdiği mutluluk tarifsiz...

0|1
    0|0
  • muhabbet etmek çin burdayım. keyifli muhabbet ettiğim kafa dengi insanlar da var. seviyeyi burdan öteye taşımayı da düşünmüyorum kimseyle...

0|0
    0|0
  • tek sebebim karsımdakilere daha iyi davranışlar göstermek onaları daha iyi anlamak ...

1|0
    0|0
  • sitenin ismi kızlar soruyo benım ilgi alanımda kızlar erkeklersoruyor olsaydı girmezdim gay miyim burda takılmamın asıl sebebı sohbet bazen yorumlar sohbete donusuyor sohbet sitelerinde takılıyordum artık kasıyor iki dakika muhabbet sonra ask mesk muhabbeti askımlı cıcımlı sahiplenme ne askı ya ıkı dakıka adam gibi muhabbet edemıycekmıyız burda en azından asılma yok yorumu patlatıp geçiyorum beni seven bi sevgilim var şu an uyuyor o musait olmadıgında takılırım böyle...bir gecelik ilişki ters bana sevmem lazım

0|0
    0|0
    • baya aktif bi üyesin belli.d bu gece 3 soru sordum 3ünü de cevapladın.d.d

• limitim 3 maalesef.d iyi nöbetler ayrıca

• tesekkürler yarın aksam devam ederiz cevaplamaya merak ettim tablet kullanıyorum bilgisayar gibi rahat degil senin üç soruyada yorum yaptımmı pek nicklere bakmamda soruya bakarım genelde

• Seni aradım yıllarca, en az reese kadar ciddiyim.

0|1
    0|0
  • bi fikri erkek farklı yorumlar kadın farklı. ben de o konu hakknda kadınların fikirlerini öğrenmek için üye oldum

0|0
    0|0
  • temelde insanlarımızı anlamak tanımak diyebilirim. burdan 2-3 cümleyle tanıdığını zannedip çıkan o kadar salak kızlar var mı ki.

0|1
    0|0
  • soru-cevap

0|0
    1|0
  • tamam lan dürüst olacam bu kez...zor olacak ama... abazanın tekiyim ben çirkin ve bakımsız ter kokan paspal bir adamım...sevgilim yok olmuyor olmayacak...ama umut fakirin ekmeği..gerçekte olmuyorsa belki burda birini etkilerim diye takılıyorum işte...msn varmı sende ya...

0|0
    0|0
  • tek kişilik ilişki değil, sanal arkadaşlık değil, sanal sevgililik değil

ben buraya sadece biraz gülmek, zaman geçirmek ve içimi dökmek için giriyorum.

1|0
    0|0
  • uykum yok uykum :/

0|0
    0|0
  • burayı sörf yaparken buldum. bi kaç gündür giriyorm sorulara bakıyorum varsa cevabım cevap veriyorum.buna ise bi cevabım yok aslında ; amaçsızım yani

0|0
    0|0
  • tabi sanal arkadaş, başka kişilerin değişik konularda görüşlerini alma gibi nedenlerden dolayı buradayım.+ vakit geçirme.

0|1
    0|0
  • Çok sevdiğim bir aralar harbiden gözümün ondan başka bir şey görmediği bir kız.Ama davranışları çok tuhaftı.Buraya kaydoldum bir kaç tüyo aldım.Sonrada patladı gitti hala burdayım.Sözde 3 soru sorup çıkacaktım.Ondan nickim falan bayaa dandik oldu aceleyle.

0|0
    0|0
  • konuşacak kafa dengi insanlar bulmak tabikilide :D hiç tanımadğm insanlarla konuşmayı çok severim nedense

0|0
    0|0
  • insanlara yardım etme her derde bir çözüm bulma ve kendini bu konuda geliştirme

0|1
    0|0
  • can sıkıntısı vakit geçsin diye.

0|0
    0|0
  • "Sevgili" den sonrasını okumadım.

0|0
    0|0
  • milletin aptal aptal hareketlerine karşı acı gerçekleri söyleyip rencide edip ego tatmin etmek.Sanal ortam da chat yapmak hobilerim arasın da oluğundan burda geyik yapmak.

0|0
    0|0
  • Evlilik Arayisi

0|0
    0|0
  • ben tamamen kafa dağıtmak için üye oldum gelen yorumlara cevaplara baya gülüyorum bir nevi eğlence amaçlı üye oldum :))

0|0
    0|0
  • Insanların zor gunlerınde kendılerını nasıl bır duygu ıcerısınde bulundugunu ve kendısne karsı cevap veren ınsanların hangı mantıkla cevap verdıgını gormek anlamak ıcın bulunmaktayımm

0|0
    0|0
  • insanların tawırlarını anlamaya çalışıyorum artı bide zaman geçirmek

0|1
    0|0
  • Her zaman iyi bir dinleyici ve iyi bir yol gösterici olmuşumdur. Burada insanlara cevap verip içimi ferahlatıyorum. Zamanda geçiyor hem.

0|0
    0|0
  • Yemin ediyorum 2 haftadır dışarıya çıkmıyordum bende interntte gezinirken bu siteye denk geldim aslında önceden biliyordumda neyse şimdi tekrar bakim dedim içerik hoş bende takılıyorum işte arada arkads olursa ne hoş:)

0|0
    0|0
  • amk netten tek gecelik ilşki mi olur :p amacımız yeni insnlar tanımak yeni arkadaşlar bulmak kısaca sosyalleşmek

0|0
    0|0
  • Site hoşuma gitti.Belki kafa dengi arkadaş bulabilirim umuduyla.Dışardaki arkadaşların yetmezmi derseniz yetmek yada yetmemek değil,kafa dengi ve sevecen arkadaşlar her daim anlaşabileceğimi umduğum kişilerdir.Çekiyor yani :D

0|0
    0|0
  • Sanal diyip tutturmuşssun sosyal hayatda efektif bir adam olduğum için hiçbiri değil burada bulunma sebebim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

Kızlar Ne Diyor 4

• bence sanal sevgili arıyor bazıları

0|0
    0|1
  • çılgın ama bakir bir delikanlı arıyorum...başvuru formunu doldurun..

yaş=27 üstüler hiç gelmesin

kilo=70 üstüler başvurmasın

geçmiş=seks geçmişi olmasın mümkünse

foto=boydan olsun..

Meb..sertifikalı..:)

0|0
    0|1
  • tek gecelik fakbadi.

0|1
    0|1
    • tek gece kullanıp atamazsın beni bağımlılık yapıyorum

• Açıksözlülükle -aşırıderecede eşek şakası arasında gidip gelmeme yol açtın.

• Fuckbuddy mantığı malesef Türkiye'de pek yok, erkekler genelde sahiplenmeye kalkışıyo, yürümüyor kolay kolay, kızlarda da sorun oluyor tabi, bende bulmakta zorluk çekiyorum :(

• Zengin koca arıyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...