Kızın hareketleri anlam veremedim

Bir kız var bununla uzun zamandır beraber takılıyoduk ben tam işi ciddiye bağlayacam kız birden biriyle çıkmaya başladı ve ben ilgimi kestim bu sıralar devamlı imalı sözler filan bugün de kandil mesajı atmış şikayet ettiğimiz hayatamız belki başkasının hayalidir kandilin mübarek olsun diye ne yapmaya çalışıyor gram anlamadım bir yardımcı olursanız.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• şikayet ettiğimiz hayatımız başkasının hayalidir belki demiş kız.bu lafı yemeden önceki konuşmalarızını aklına getirmeye çalış kesin bir pot kırıp kırzdırmışsın galiba.tepki olarak canını yakmak istemiş ve başkasıyla seni kıskandırıyor büyük ihtimalle şu an.

0|0
    0|0
    • Bilemiyorum bana da öyle geliyor da sence de kız o mesajda ben mutluyum şikayet etme demeye getiriyor demi.Aklıma gelmiyor neye kızabilir ki ama ondan hoşlandığımı bildiğine eminim

• e tamam ozaman bulduk heralde.o kız artık sana sadece arkadaş olur böyle birşey biliyorsa ve kız normalse geçmiş olsun.

• Kızla benim ilgim yok ya sadece 2-3 merhaba meraba var zaten ben herkese selam verir alırım ona bozulması çok saçma ama tabii yanlış anlamış olabilir.

Kızlar Ne Diyor 3

• açıkçası bende anlamadım :D

0|1
    0|0
    • Yok çok uzun süredir tartıyorum kızı ciddi bir ilişki düşünüyorum son zamanlarda kız bekleyip sıkıldı dedim bıraktım düşünmeyi devamlı nasılsın iyi misin filan diyor ama onu tanıdığımdan gözlerindeki imalı ifadeyi görebiliyorum.

• Bekle mi diyorsun?

• kız seni kıskandırmaya çalışıyor olabilir mi?

0|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum ama gidip başkasıyla çıkarak kıskandırma mı olur kız akrep burcu gerçi o da ihtimali güçlendiriyor da bu işten nasıl emin oluruz var mı bir formulü

• cesaretin varsa,git yüzüne söyle

• Elime ne geçecek cesaret sıkıntısı olmaz da kızla aynı sınıftayız ve 5 sene daha böyle devam etcek arayı bozmak istemiyorum açıkcası

• Bence senden bir adım bekledi sen atmadığın için oda belki onunla mutlu olmak istedi yani o öyle düşündü senın ondan vazgeçmemenide istemiyor olabilir

0|0
    0|0
    • Ben de böyle düşünüyorum.

Erkekler Ne Diyor 1

• buna g*tü başı ayrı oynuyor denir kardeşim yol ver gitsin hayır gelmez :D önce başkasına gitmiş sıkılmış sana gelmiş sen istersen çıkabilirsin bu kızla ama ciddi birşey olmaz . tabi davranışlarını bilmiyorum sen dediklerime göre analiz et :D

0|0
    0|0
    • Ağzına sıçma planları yapıyom rahat ol kardeşim

• bugün o çocuğa yarın sana kardeşim

• Bana öyle bir şey yapamazlar ben de bağlanma duygusu yok direk silebiliyorum sıkıntı olmuyor

Yükleniyor...