Avrupa'da Türkiye'yi temsil eden takım hakkında görüşleriniz neler?

Ben beşiktaslıyım çok iyi oynuyorlar ve başarı ile temsil etmeye devam ediyorlar. Siz beşiktaş ve diğer takımlar hakkında be düşünüyorsunuz ?

0|0
721

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş'ın üç senedir hocası iyi. Bilic sezon başında, özellikle Avrupa'da müthiş futbol oynatıyordu geçen sezon. Dar kadro ve bazı yetersizliklerin üstüne sakatlık binince takım güçten düştü, bitiremedi sezonu.

Şu an Fenerbahçe ve Galatasaray'ın oynadığı futbol bildiğin kötü mesela. Ben Türkiye'deki futbol anlayışını beğenmiyorum, bizim milli takım da böyle.

Aheste aheste, yavaş futbol oynayan bir biz kaldık. Top oynamak yerine kendini yere atma, zaman doldurma peşinde takımlar.

Avrupa'da bu sökmediği için bu kadar sorunlu bizim takımlar, adam maçın durmasına, sürekli mücadele etmemeye alışmış, zorlanıyor deli gibi bir oraya bir buraya oynayan topçuların karşısında.

0|0
    0|0
    • Bu sezon besiktas hakkında neler düşünüyorsunuz.

• Tabi canım oraları öyle ama gs de sabri bizde Necip mi diyorsun

• Aynı Sabri gibi, kendini geliştirmedi senelerdir. Suç Necip'de değil, onu hala takımda tutum 1 milyon euro üzeri maaş veren yönetimde.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• BeşiktAşk

0|1
    0|0
  • Uefada fena değil geçen senenin aynısı olur

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemi ve beşiktaşı severim yolları açık olsun ya

0|0
    0|0
  • Umrum dışı😏

0|0
    0|1
  • Beşiktaş.
    Diğer takımlar hiç ilgimi çekmiyor takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • ben sempati duyuyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ülkemizi temsil ediyorlar fakat insanlarımız bu temsil eden takımlara saygısı yok. Bizim futbolumuzun gelişmemesinde en önemli etkenlerden biridir bu.

Öncelikle bu takımlar ülkemiz için oynuyor tamam sevmeyebilirsin ezeli rakibindir ama ülke puanına katkı yapıyor bu takımlar. Elenince yenilince dalga geçenler var sinir oluyorum vatan hainidir onlar tescilli. Aslında şunu istiyorum 3 takımımızda elensin bir an önce sıralama olarak düşelim şöyle ilk 12 dışında kalalım da seneye Şampiyonlar ligine direk takım yollayamayalım eleme ile yollayalım insanlar belki o zaman ülkesi için oynayan takımların ne için oynadıklarını ve ülke puanın ne kadar önemli olduğunu anlar diyecem ama yok arkadaş anlamazlar zihniyet hep aynı.

Bir şeyi google'ye yazıp sormaya üşenen dolu insan var.

0|0
    0|0
    • Bari şunu yapsalar tamam sevmediğin takım vardır nefret edersin fakat Uefa arenasında değil bu dalgaları lig maratonunda kendi ülkende olan turnuvalarda yapmalılar bence.

• Beşiktaş harici takımlar son dönemde avrupada hep tökezledi , iyi puan topladik
    Gs 9 maçtır kazanamiyor fb zaten yıllardır yok

0|0
    0|0
  • sadece kendimizi kandırıyoruz
    anadolu takımları top değil güreş tutuyorlar ligde
    lig çok vasat
    avrupaya çıkınca gerçekler çıkıyor ortada

0|0
    0|0
  • kim temsil ediyo :D

0|0
    0|0
  • Cok iyi oynuyorlar

0|0
    0|0
  • beşiktaş her sene böyle kardeş sende biliyosun sonunu getiremiyolar. Bende galatasaraylıyım bu sene fazla transfer yapılmadı hemen hemen geçen seneki kadro ile gruptan çıkacağımıza inanıyorum. Ayrıca beşiktaş başarıyı temsil ediyo demişsin ne başarısı var merak ettim

0|0
    0|0
    • Galata gibi hocam grupta 3 luk oynamıyor Şampiyonlar liginde sadece genetik parasini alıyor bitiyor

• galatanın3. luk oynadığını kim söyledi dostum şartlar ne olursa olsun biz her zaman liderliğe oynayan bir takımız.

• şampiyonlar liginde diyorum

• Beşiktaş harici fıs durmadan yeniliyor ve rezil oluyoruz geçen molde yede neymiş nani vam persi falan artislendiler 3-1 bitti GS yı saymıyorum zaten

0|1
    0|0
  • Derbi maçını nasıl oynayacak Bjk onu merak ediyorum sadece Gs gruptan çıkamaz Fb belli olmaz Bjk çıkar bence

0|0
    0|0
  • hepsinin canı cehenneme; futboldan soğudum a. q ; bjk adam akıllı bir takımla oynasın o zaman cevap vereceğim soruna

0|0
    0|0
  • Bir şey olmaz Türk futbolundan :(

0|0
    0|0
  • Maşallah :D

0|0
    0|0
  • Trabzonsporluyum bu konuda en iyisi için uefa sıralamasına bakmak lazım ülke puanının en çok kazandıran takımlar orada yazıyor Beşiktaş 41 Trabzonspor 48 ve diğerleri

0|0
    0|0
  • hepsi çöp

0|0
    0|0
  • Sadece şampiyonlar ligi temsil yeridir. Bömbe molde brugge felan takım değl.

0|0
    0|0
  • Bu sene oynanan futbola bakarak şunu diyebilirim. Bu sene çeyrek finalden öteye geçemeyiz.

0|0
    0|0
    • Kötü mü top oynuyoruz

• Ne gibi bir kötü?

• Takım oyununu sahaya tam olarak yansıtamıyorlar. Her zamanki gibi fevri olarak birşeyler yapma derdindeler. Şunu diyebilirim sana : eğer Gomez Beşiktaşta bu şekilde devam ederse belki Beşiktaşın yarı final ya da final şansı olur. Bir Galatasaray taraftarı olarak ne Galatasarayın ne Fenerbahçenin bu sene avrupada bırak çeyrek finali guruplardan bile çıkamayacağı taraftarıyım.

• Turkiye'dir Galatasaray!!

0|0
    0|0
  • Hepsine basarilar

0|0
    0|0
  • Şampiyon galatasaray tabikide :)

0|0
    0|0
  • desteklerim

0|0
    0|0