U 19 futbolda nedemek?

Futbolcu olmak kolaymi türkiyede bir erkek için nekadar gelecek vaadediyo? Sevgilim için soruyorum?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işler belli olmaz kimisinin hayatını bitirir, kimisinin hayatını kurtarır. U19 da oynar hangi takımda oynuyor? Belki mevkisi, belki kapasitesi belki de torpili ve geçirebileceği sakatlıkları her şey geleceğini belirler. Garantisi hiç olmayan bir şey

0|0
    0|0
    • Haklisin kocaeli

• Çok haklısın sence gelecek yok mu

• Malesef çok düşük ihtimal bir de u19 yani u21 olduğun zaman artık bir yerlere gelmiş olman lazım yoksa vakti geçmiş olur. u19 için Kocaeli çok güvenilir bir yer değil bence geleceği yok

En İyi Kız Görüşü

• U19 paf takım demek yani alt yapıdaki genç futbolcular bu ligde oynarlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Turkiyeye patlamak için ya çok yetenekli olacaksın ya da sağlam torpilin olacak
    Gerisi boş

0|0
    0|0
  • U 19 yani Under 19. 19 yaşından genç oyuncular için kullanılan bir tabir.

0|0
    0|0
  • 8 yaşından 18e kadar futbol oynadım trabzonspor rize spor ve amatör de. çok yetenekli olcaksın ve kesinlikle torpilin olması gerekiyor ama zaten prof. takım alt yapısında oynuyorsun torpıle gerek yok 3. lig 2. lig 1. lig buralardan birinde kesin oynar prof takım alt yapısında yetişen çocuk. u19 da 19 yaşının ligidir 17-18 yaşındakilerde o takımda olabilir

0|0
    0|0
    • Kocaeli spor

• Yani ama yinede iyi bir bölüm olarak gecmiyo bizim ordaki abla 11 yılda atanamadi

• valla şans işi belli olmuyor

• 19 yaş

0|0
    0|0
  • Futbolcu olmak imkansız denecek kadar zor bir ihtimal eğer futbolcudan kastın süper lig ise

0|0
    0|0
  • Şans ve yeteneği varsa gider. Türkiyede parlaması zor pek gelecek göremiyorum Türkiyedeki futbolda.

0|0
    0|0
    • Bide simdiden reşit olanlara para bağlanıyo bide şans işi ya

• Under 19 oluyor. 19 yaş ve altı demek.

0|0
    0|0
  • Çok para var tekniği Güzelse

0|0
    0|0
  • 19 yaş ve altı

0|0
    0|0
  • 19 yaş demek

0|0
    0|0
  • Under 19 Yani 19 yaş altı. :);