Erkekler ve Futbol Seven Kızlar

Erkekler futbol seven kızlara karşı ne düşünüyolar çok merak ediyorum. İtici mi geliyo yoksa hoşlarına mı gidiyo ?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• ah öyle biri olsada beraber sevsek birbirimizi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• onlar hiç umrumda değil :) futbol sevip sevmemesi artı puan eksi puan değil gözümde :) ama güzel olabilirdi birlikte maça gitmek tabi ki.

1|0
    0|0
  • benim hoşuma gidiyo ama öyle çok fazla fanatik olup ağzını filan da bozmamalı :D elit bir futbol izleyicisi olmalı ;)

1|0
    0|0
  • itici geliyor kız kızlığını bilmeli her zaman

0|0
    0|0
  • Şaşırıyorum, geçen okulun cafesinde ikitane kız pes13 yapıyodu.MESELA ONLARA AŞIK OLSUM.

1|0
    0|0
  • kesinlikle itici erkeksi gibi gelir hep bana hatta fener delisi bi sevgilim vardı hep futboldan konuşurdu ben normalim ne çok severim nede ilgisizim üstelik bende fenerliyim o ne biçim sen erkeksin demişti bana vede bana kurduğu son cümlesi oldu :)

0|0
    0|0
    • o kadar abartılmaz ben de koyu fenerbahçeliyim ama herkes ilgilenmek zorunda değil futbolla

• ah siz erkekler :D

• ama itiraf ediyorum şu ceza olayından sonra fener tribunlerini gördüm bu fikrim heran değişebilir :)

• futbol seven kız bana göre iticidir hele hiç futboldan anlamayıpda anlıyomuş gibi davranan erkeğe şekil gözükmek isteyen kızlara ise uyuz olurum bu benım fikrim ... bana gelince ben futbol sevmem çoook nadir izlerim GS tarafdarıyım ama fanatik deyilim oyüzden futbol seven kız bende ortak nokta oluşdurmaz

0|0
    0|0
    • peki kız gerçekten anlıyosa hatta abartıp ofsayt falan biliyosa

• dedimya bu ortak noktayla alakalı erkek futbol seven birisiyse kız arkadaşınında futboldan hoşlanması tabiki hoşuna gider hatta ozaman kız için bir artı durumdur en azından erkek ulan ben kızla evlenirsem en azından maçların hepsini izleyebilirikarı dizi dizi diye tutturmaz dıye düşünür bile

• anladımm teşekkürler

• Hakeme küfür edip, maçta tuhaf tuhaf şekillere gitmiyorsa problem yok.Gol olduğu zaman düzgünce sevinen, saçma sapan nasıl yendik sizi muhabbetleri yapmayan, formayla maça gelip sakin sakin maç izleyen, kızlar çok çekici geliyor.Tabi üstünde Beşiktaş forması varsa ayrı bir çekiciliği oluyor..

0|0
    0|0
  • valla ben futbolu çok sevdiğim için futbolu seven kadın da doğal olarak hoşuma gidiyor. ama kadın fanatik olmamalı. sadece futbolu sevmeli.ben izlerken o da izlese iyi olur. ve benim tuttuğum takımı tutmalı.

0|0
    0|0
    • Fanatik ve ayrı takmları tutuyosanız ? ama sizinle yine de tuttuğunuz takımın macını izliyosa ?

• o zaman benim tuttuğum takımla ilgili kötü yorum yapmamalı. yenilmesini isteyebilir ama en azından bana saygısından bunu bana belli etmemeli.

• şimdi bazı kızlar var erkek gibi kavgaya tutuşuyorlar abartıp olur olmadık yerde forma giyen kızlar şunlar bunlar filan bana pek hitap etmiyo. fazla uzatmadan muhabbetini eden ya da düzgünci izleyene lafım yoktur .

0|0
    0|0
    • şampiyonlar ligini takip ediyo ve bir türk takımının fanatiği ofsayt falan biliyo ? ama maç izlerken erkek gibi oluyo ? :D

• bana pek gelmez o fanatik filan

• hoşuma gıder

0|0
    0|0
  • hiç yemedim bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sevsede olu sevmesede

0|0
    0|0
  • benim hoşuma gidiyo onunla futbol muabbeti çok hoş ve komik oluyodu

0|0
    0|0
  • Daha Önce nerdeydınız Son bırkaç yılda futbolu benımsedı kızlar ilginç.

0|0
    0|0
  • bi sus ya offff

0|0
    0|1
  • stada götürmem , evde 16 nın dışına çıkarmam :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• aşırı değilse itci gelmiyordur bence

0|0
    0|1
  • Zaten mac sonrasi tum gun arkadaslariyla futbol muhabbeti yapan adam niye gelip bizim de ayni mevzuyu dile getirip o mukkemmel cenemizle basini sisirmemizi istesin ki... Ilginc gelir cekici bulmasi.

1|0
    0|1
Yükleniyor...